Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van a nemeseknek facebook oldala?

Van a nemeseknek facebook oldala?

Figyelt kérdés

[link]

Végül is,miértne lehetne.. De nem ez a lényeg.

Kerestem egy videót és rátaláltam erre a személyre és volt a találatok között egy facebookos oldala is. Nezegettem az ismerőseit és van ott Ugron meg több Bánffy meg Galántai is volt. Ezek a személyek vagy oldalak mi dvalóságosak vagykamu lehet?

Meg pl az egyik Bánffy Leányváron született a facebook oldala szerint.. Ami Komárom Esztergom megyében van.. És én nem messze lakom leányvártól.. Vagy egy másik,aki Solymáron lakik,ami szintén nincs messze,de még hírből sem hallottam,hogy ott laknának vagy születtek volna..egyszer valaholazt találtam,hogy Bánffy Miklós leányvár polgármestere.. Pedig nem az..vagy esetleg egymásik leányvárról lenne szó? Csak ezt a leányvárt adta ki a fecebook és eztjelöltékmeg?

Röviden a kérdés..ezek a személyek valöjában azok,akiket az oldal tartalmaz?


2015. szept. 28. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Mi érdekes van ezen az adatlapon????

Miért lenne kamu? Totál átlagos oldalak. Nem értem a kérdésed.

2015. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban a nemtelenek többen vannak a f..szbukon.
2015. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van. Én anyai ágon nemesi családból származom( nem magyar hanem külföldi család), és fenn vagyok facebookon.
2015. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy mindenki származik valahonnan, így akár még nemesi felmenői is lehetnek az embernek, nem mintha manapság ez számítana.


Csak az ismerősi körömben van 2 olyan személy, akiknek nemesi felmenői voltak.

2015. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem királyi felmenőim vannak a régmúltból, van facebookom, na és?
2015. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbben feltudnak mutatni valami nemesi vonalat, ha nagyon kutakodnak.

Hivatalosan nincsenek nemesek, és a gyakorlatban sem.

Vagy arra gondolsz, hogy feltámadtak, számítógép mögé ültek és FB oldalt nyitottak? XD :D

2015. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!