Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A facebookon titeket is...

A facebookon titeket is ismerősnek jelölnek furcsa alakok akiket nem ismertek?

Figyelt kérdés
Engem egyik nap egy sátánista jellegű nő jelölt ismerősnek akit nem is ismerek. Ti találkoztatok már ilyennel? Én letiltottam az illetőt.

2015. szept. 22. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokszor volt ilyen, vagy valami afgán egyén irt üzenetet. De volt, hogy ilyen ember ismerősöm is volt fb-n ugy hogy én vissza se igazoltam. (ha valakit nem ismerek azt elutasitom, nem is reagálok rájuk ha irnak) nem tudom, hogy hogyan találnak meg.
2015. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem latin-amerikai, és távol-keleti hangzású nevűek szoktak random bejelölni, fogalmam sincs miért. Én csak szimplán elutasítom.
2015. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem nemrégiben egy arab emberke jelölt be, de hogy hogy talált rám azt nem tudom... Összesen volt max vagy 10 ismerőse a világ kb minden tájáról, és pont engem akart 11.nek. Lehet én voltam a choosen one. De letiltottam :D
2015. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én remélem hogy nem jelöl
2015. szept. 22. 15:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én remélem hogy nem jelöl ismerősnek többé hasonló....
2015. szept. 22. 15:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha lájkolva van nálad egy oldal, aminek van honlapja is, akkor a honlapján a facebook kapcsolatnál, menünél, kitesz pár embert, aki kedvelte őket facebookon.

Ha ez az oldla nemzetközi, simán lehet, hogy nem csak adott nemzetből lát valaki tagokat.


De az országbl se lásson engem idegen, szépen vissza is vettem lájkjaimat.


Érdekes módon van közös ismerősöm több száz törökkel, mégse jelölt be egy darab sem, pedig lájkoltam is közös ismerős képét, és ott rajt vagyok a listán.



De persze ilyenek, akikkel közös sincs, ezek megtalálnak...érdekes nagyon

2015. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer bejelölt egy amerikai srác és rámirt chaten, hogy van-e kedvem barátkozni. Megnéztem a profilját és nem is tűnt beteg embernek meg semmi, a képei alapján volt egy csomó barátja is, meg egész jóképű is volt. Nem tudom, hogy talált meg és hogy egyáltalán egy olyan fiú minek irt rám XD Végül beszéltünk pár szót és ennyi volt. Azóta szerintem le is töröltem, vagy ő engem.

Meg volt olyan is, hogy egy lány, akit Paris-nek hivtak és elvileg ő is Amerikában élt, megvolt az ismerőseim közt, pedig nem is emlékeztem, hogy visszajelöltem volna ilyen nevű embert, meg vele se volt egy db közös ismerősünk se. És mindig, amikor kiirtam valamit, lájkolta, pedig elvileg nem is beszélt magyarul XD De gondoltam, biztos csak kedvességből teszi és amikor kitett magáról egy képet, odairtam, hogy cute pic XD vagy valami ilyesmit (ennyiben kimerül az angoltudásom xd), ő meg visszairta nekem, hogy "Zsanett <3 <3 <3 :$" És ettől fogva akármit kiirtam vagy megosztottam facebook-on, ő mindent lájkolgatott xd Meg kitettem egy képet és az alá is szivecskéket kommentelt xd De vele soha nem is kommunikáltunk az ilyen egymás képei alatt folytatott bájcsevejeken kivül.

Ja meg egyszer bejelölt egy magyar gyerek, aki az egyik volt évfolyamtársamnak az egyik haverja volt és rámirt chaten, hogy nagyon szép vagyok és szeretne velem ismerkedni. Ez azért vicces, mert egy db kép nincs rólam fb-on, de mindegy :D És hát elég fura egy alak volt...Rappernek képzelte magát és olyan képeket rakott ki magáról, hogy egy melegitő nadrág van rajta és azt letolta majdnem a térdéig és beállt ilyen húderajcsáwópózba, aztán odairt különböző rap számokból idézeteket a kép alá. És fent volt egy tucat videója is arról, hogy ő hogy próbál Eminem számokra rappelni, de tisztára selypitett meg úgy tényleg látszott rajta, hogy nem teljesen normális és amikor pár bunkó gyerek az ismerősei közül odairt valamit a videói vagy képei alá, hogy "nagyon vagyány vagy ikszdé ikszdé", úgy válaszolt nekik, hogy "Köszi tesó <3", szóval nem is fogta fel, hogy csak szivatják. Úgyhogy eléggé sajnáltam szegényt. És amikor kb egy hete minden nap beszéltünk (mivel minden nap rám irt), bevallotta, hogy szerelmes belém. Én meg mondtam neki, hogy bocs, de alig ismerjük egymást, és szerintem nem is belém vagy szerelmes, csak kötődsz hozzám, mert még nem is találkoztunk, stb., elkezdett azzal fenyegetőzni, hogy ha nem járok vele, felvágja az ereit. Na itt már tényleg kezdett ijesztő lenni, szóval én itt szakitottam meg vele minden kapcsolatot.

2015. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A repper gyerek nem semmi... szegény
2015. szept. 22. 17:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem jellemző.
2015. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem csak az ismerősök ismerősi jelölhetnek be és levelet sem írhat idegen.
2015. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!