Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érzi még valaki úgy rajtam...

Érzi még valaki úgy rajtam kívül, hogy nem probléma ha nem "ebben a valóságban" él?

Figyelt kérdés
Az álmok és a valóságos dolgok összekeverednek bennem. Nem látom értelmét a valódi cselekvésnek. Nincs egyik jelennek sem egy általam valódinak tartott motívuma. Minden a hamisság érzetét kelti bennem. Egyedül csak a gondolataim világának bővítése, és a képzeletem történeteinek folyamatossága jelent számomra bármit is. Kíváncsi vagyok találok e itt mellettem álló szavakat.

2015. szept. 28. 15:11
 1/2 anonim válasza:
Szia! :) Én is hasonlóan vagyok, nemigazán találom a helyem ebben a "valóságban", de egyáltalán honnan tudjuk, hogy mi valóság, és mi álom? Mi számít valódinak? És mi számít álomnak? Hol a határ a kettő között? S ha átlépjük a "valóságnak" titulált határt, mi történik?
2015. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezek a kérdések engem is bosszantanak. Bízom benne hogy lehetséges a "felébredés", de az állítólagos oda vezető utakban kételkedem. Nem tudom hogy pontosan mi ellen kellene küzdeni, mindenben a csapdát látom. Bizonytalan vagyok abban is jó e az ha minden itteni dologról megfeledkezem. Csak úgy itt vagyunk, vagy valami feladat miatt? Netán csak egy kelepce, vagy az ugróiskola első állomása? Jó ha ezen rágódom, kitörhetek? Vagy csak olvadjak be, és próbáljak utat engedni e világi ösztöneimnek? Fakulni fog ez a dilemma?
2015. szept. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!