Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraftban hogyan lehet...

Minecraftban hogyan lehet szervert csinálni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Helló! Tudom, egy igen gyakori kérdés, de azért én most megkérdezem, hátha valaki segít. Bevallom viccesen, hogy most hülye vagyok és annak is érzem magam. :D A lényeg annyi lenne, hogy volt egy eredeti minecraftom, még az uncsi tesómtól kaptam, mert neki már nem kellet, csak volt benne annyi kavar (sajna :/ ), hogy ő már elfelejtette az e-mail címét és nem is tudtuk átírni stb., de már mindegy ez régen volt. A lényeg annyi, hogy most egy megerősítést kérne a minecraft, de hát ugye nem tudok semmit, úgyhogy patt helyzet van. Újra nincs kedvem megvenni. De a lényeg most már, hogy leszedtem egy minecraft-ot és szeretnék hozzá egy szervert csinálni, van hamachi is hozzá, ha esetleg kell. Ha esetleg valaki tudja, hogy így körülbelül hogyan lehet szervert csinálni, és elég lenne egy 2-3 fős szeró, akkor annak a segítségét nagyon köszönöm előre is. És még annyit, ha esetleg valaki tudja, hogy hogyan lehet valami hd texture modot berakni azt is köszönném!! :) Régen megvolt csak már az én hülye fejemmel elfelejtettem, aztán ha valaki tud javasolni akkor az már csak plusz lenne. Ja és jut eszembe még egy kérdés, tényleg van minecrafthoz ilyen realisztikus mod? Mármint láttam youtube-on csak nem tudom mennyire igazi az, hogy ha szétverek valamit, akkor az darabjaira hullik stb. Na, szóval előre is köszönök mindent annak aki segít! És bocs, ha túl hosszú voltam! :)

2015. szept. 25. 23:57
 1/7 kszk2 válasza:

Szerver csináláshoz, ha csak 2-3 főre kell, az [link] javaslom. de ha ez nem válik be le tudom írni hogy kell normál szervert csinálni.


HD Texture Mod? Az optifine-ra gondolsz? [link]


Tényleg van olyan realisztikus mod, de én se tudom mi a neve XD

Azért majd ha megtalálom szólok :)

2015. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Először is ezer hála a gyors válaszért!! :)

Másodszor pedig nekem a link nem működik. Amúgy igen ott van az optifine, de ha jól tudom az inkább a játék optimalizására van. https://www.youtube.com/watch?v=ttdS8JFiW9A Na kb. ilyen modra gondoltam, csak az eredeti texture pack-al. És ez a realistic: https://www.youtube.com/watch?v=He_C80IoCd4

2015. szept. 26. 09:52
 3/7 kszk2 válasza:
2015. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kszk2 válasza:

A realistic Modnál ott van hogy "Concept" azaz Ötlet/elmélet

Szerintem az nem valósult meg de lehet hogy tévedek


A másik az ha jól tudom egy minecraft copy

[link]


Ha csak simán jobb grafikát akarsz próbáld ki a shader modot.


Shader mod: [link]


Shader Pack: [link]

2015. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kszk2 válasza:
Ja és az 1.8.8-as optifine-ban benne van a shaders mod azért írtam :)
2015. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen az volt!! Tényleg!! Köszi!! :) És tényleg benne van?? Az király! Amúgy gáz, a '-ot' nem vettem észre azért nem indult a weblap XDDDDD Ujj, azért fáj már milyen hülye vagyok XDD. Na de még egyszer kösz!!
2015. szept. 26. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Hé, ez azt aternost kipróbálom xD
2015. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!