Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc? (Kérdésed túl...

Mi a kedvenc? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategória-e.....


Lenne pár kérdésem.


Ki a kedvenc költőd?

Mi a kedvenc tantárgyad, vagy a kedvenceid? ( ha már kijártad az iskolát, akkor mi volt?)

Van kedvenc tanárod? Mit tanít?

Ha megtanulhatnál egy nyelvet, akkor melyik lenne az?


(csupán csak kíváncsiságból kérdezem)


2015. szept. 28. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Radnóti Miklós

biológia (egyetemen több, inkább nem sorolom)

nem volt. Illetve csak egyetemen. Na jóó, volt általánosban is, németet tanított.

Egy nyelv? Hát...diplomához csak két nyelvvizsga kellett, azon kívül makogok még egy-kettőn, így ezt kihúznám.

2015. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Juj, nekem is a biológia.....:)

2015. szept. 28. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:

1. hát kedvenc költőm nem hiszem, hogy van. Nagyon nem fogott meg az irodalom a gimiben. :D

ha mondnaom kellene valamit akkor Örkény, és Kosztolányi, de tőlük is csak a Tótékat és az Édes Annát szerettem, utóbbinál a filmet láttam hamarabb és Törőcsik Mari alakítása fogott meg. Előbbinél meg Venczel Vera aka Ágika. :D

2. földrajz/rajz/tesi/töri volt a kedvencem.

3. nem tudom, hogy volt-e kedvenc tanárom voltak akiket kedveltem, de egyikért sem voltam különösebben oda

4. valami északi nyelvet

2015. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedvenc költőm most épp Petőfi, de ez nálam hangulattól függően változik. :'D

Kedvenc tantárgyam az irodalom és a biológia (szakos vagyok, bár most a biokémiás rész miatt nehezebben megy, épp nem vagyok annyira oda érte).

Kedvenc tanárom nincs.

Meg kell tanulnom angolul és németül, de ha mindentől függetlenül választhatnék, a svéd lenne az.

2015. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1:Kedvenc költőm nem igazán van, inkább versek fognak meg nem konkrét költők, de például Adyt nagyon szeretem

2:angol, matek

3:A volt angol tanárom és a volt magyar tanárom. Sajnos idén már egyikük se tanít

4: megtanulhatok:D Amúgy angolt anyanyelvi szinten(jelenleg c1) és kínai rendesen (azt is tanulom, de az alap-közép)

2015. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:

Villon.

Kémia volt,de csak a tanár miatt.

Francia.

Vagy a jelbeszéd.

2015. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Érdekesek...

Ha valaki megosztaná még az írjon!

2015. szept. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!