Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 03:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom :(

19/F

2015. szept. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem előnyös.Örökké a nagy Ő körül forognak a gongolataid, mindig vele akarsz lenni. Az iskolától is eltereli a gondolataidat és meglátszódik a jegyeiden is. A család ferde szemmel nézi, hogy te megfertőződtél a szerelemtől és vergődsz, mint a sebzett madár.Szóval ez egy betegség, amit a szervezet sajnos nem tud tartósan tolerálni és előbb-utóbb felébredsz , kigyógyulsz ebből a szerelem betegségből.De nem mindegy mekkora kárt okoz neked, ha esetleg a szerelem miatt elhanyagoltad a családod vagy a tanulmányaid.Szóval a szerelem is csak mértékkel és apránként lehet szép.Ma már szinte túlzásba viszik. Egyes emberek örökké a szerelmet kergetik, pl. a tinédzserek.Semmi értelme nincs.A szervezeted becsapása.Párválasztásra, párzásra találták ki.De annak is megvan a maga ideje és helye.Szóval lehet ésszel is meg ész nélkül is művelni a szerelmet.Ha valaki szerelmes megértő, elnéző és tud várakozni. Ez hiányzik ma már a szerelmesekből.Most azonnal akarják egymást.Úgy mint at interneten elérsz valamit gyorsan.
2015. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Az egy komplex érzés, de jobb kifejezés az állapot. A szerelem sok negatív érzést is vonz, pl irigység, féltékenység, (esetleg düh).


Aztán még ott van az opció, hogy a szerelmed hiába való ezért jön a depresszió, az elveszettség vagy, hogy nem érzed magad egésznek.


Hajnali fél 4-kor inkább aludj, ha nem alszod ki magad nem tudsz racionális döntéseket hozni

2015. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

"A szerelem egy átmeneti elmebaj:házassággal gyógyítható"

Ambrose Bierce

2015. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hajnali fél 4kor ilyenen gondolkodsz :D

amúgy sztem nem sokat vesztünk vele

2015. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a viszonzott szerelem milyen, de a viszonzatlanról tudok írni.

Elég fárasztó. Én egyfolytában rá gondoltam, és azt hittem, hogy mindent elsöprő érzelmeket élek át. Néha utáltam. Folyton azon kattogtam, hogy hogyan legyek számára mindenben az ideális. Direkt kialakítottam egy személyiséget, és ezt alkalmaztam ha beszélgettünk, hogy olyan legyen mintha ugyanazokat a dolgokat kedvelnénk, stb. Valamennyire el is hittem. Mindenben ki akartam elemezni, hogy pontosan tudjam, hogy hogyan működik, és nekem hogyan kell reagálnom. Képes voltam egész nap rá várni, és ha nem jelentkezett akkor nem bírtam másra gondolni. Mindent oda akartam adni neki, de azt is akartam, hogy ő viszont csak hozzám kötődjön, és csak bennem bízzon meg. Ha együtt voltunk, akkor akármit csinált, azt csodálatosnak éltem meg.

Egy idő után rájöttem, hogy őt nem igazán érdeklem, nem rosszindulatból, egyszerűen csak nem. Akkor tudatosan elfojtottam ezt az érzést, azóta már nem érdekel.

Jelenleg kapcsolatban vagyok, de nem vagyok szerelmes. Néha azt gondolom, hogy ez probléma, de szerelem nélkül is át lehet élni egy mélyebb kötődést így igazából így talán szerencsésebb.

2015. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
Bizsergető, rózsaszín érzés, lebegés, és térdremegés. Vágyakozás és összekuszálódás, és boldogság! A legjobb érzés, feltéve, hogy viszonzott szerelemről van szó.
2015. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem viszonzott, akkor egyszerre fájdalmas, motiváló, fárasztó, felvillanyozó és nagyon-nagyon bonyolult. Egyébként tudományosan bizonyították, hogy ha szerelmesek vagyunk, hasonló folyamatok játszódnak le bennünk, mint kokainfüggőségnél.
2015. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Undorító, rossz, semmiképpen nem jó, főleg ha valakinek csak az egyoldalú "adatik" meg. Szóval egyenlő a lassú halállal!
2016. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!