Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem tudok aludni?

Miert nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D


Az a baj hogy nem szeretek aludni. Jo jol esik meg minden az alvás de nekem a felkelés az annyira nem megy h semennyire sem.Tényleg nekem szólhatnak százszor,ébresztő is megszolalhat százszor megszokásból kinyokom:( aztán meg nem is beszélve arról a 'hol a francba vagyok reggeli allapot'rol.

Vilagom nem tudom.. Olyan délután 1kor érzem azt h felébredtem rendesen


Annyira utalok felkelni hogy ugy vagyok vele mar hogy nem is alszom :(


Mit tegyek hogy tudjak aludni es ne legyen ez reggel??? :(



2015. okt. 6. 02:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es nagyon nehezen is alszom el, nem vagyok fáradt pedig egész nap dolgozom:(
2015. okt. 6. 02:07
 2/4 anonim ***** válasza:
úgyan ez csak az hogy én nem az h nem szeretek aludni mert szeretek .ez sztem nállad is azért van mert sokáig fentvagy és eltolódik az alvási időszakod ,én is egy időben akkor éreztem jól magam amikor reggel 4 kor lefeküdtem és délután 4 kor keltem.de ha nagy nehezen kibírtam pl 6 ig és lefeküdtem felkeltem 4 kor reggel és jobb volt,hát nemhiába este kell aludni avgy vmi:Dde egyszer ki akarom próbálni h meddig tudok nem aludni:DDegy 4 napra tippelek:D
2015. okt. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nehogy, végén még rosszul leszel :0!
2015. okt. 6. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor sikerült leghamarabb, legpihentetőbbet aludnom, amikor túl korán feküdtem le. Pasim céges bulira ment kb du négytől este nyolcig olvastam, aztán meguntam és fél kilenckor lefeküdtem, reggel hatkor keltem.

Esetleg próbálj meg hamarabb feküdni ha tudsz. Én csináltam magamnak gyógynövényes párnát, az is kellemes, talán segíthet.

Én egyszer kipróbáltam meddig tudok fel lenni. Két nap volt a max, de korántsem olyan volt amit elképzeltem. Nem az volt az egész, hogy oh, csak fáradt leszek, hanem rosszul voltam, összeszorult a torkom, ideges voltam, végig úgy vert a szívem, mintha maratont futnék, botladoztam a fáradtságtól, nem tudtam enni egy falatot sem, mert olyan volt mintha a gyomrom leállt volna, semmit nem fogadott be, görcsbe állt, ja és rámjött a hasmenés is. Nagyon szar volt többet soha nem csinálok ilyet. :D

2015. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!