Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valami tv-ben szereplő...

Ha valami tv-ben szereplő emberre ráírok facebookon, többnyire miért nem kapok választ tőlük?

Figyelt kérdés

Mondjuk mostanában egy versenyzőre a Konyhafőnök című műsorból merthát kiírták az igazi nevüket a tv-ben, vagy valami versenyzőre egy tehetségkutatóból vagy ilyesmi.


Ha ilyenekre ráírok, miért nem válaszolnak általában? Persze lehet másoknak válaszolnak csak nekem nem


2015. okt. 6. 08:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Pedig semmi csúnyát nem írok, csak hogy kérdezhetek-e valamit, de meg se nézik az üzenetemet soha. De még egy népszerű youtube csatorna tulajdonosa akire ráírtam, az se.
2015. okt. 6. 08:00
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

gondolod nekiallnak tok ismeretlenek uzeneteit nezegetni?


Fura gondolkodasod van....

2015. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De az ember csak megnézi ha jött egy új üzenete nem? Nekem ha jönne biztos megnézném és ha nem ismerem megkérdezném "hol találtál meg" vagy valami, úgy meg ha valaki szerepelt a tv-ben még egyértelmű is ez hogy hol találtam meg
2015. okt. 6. 08:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert nem te vagy az egyetlen, aki rájuk ír, hanem naponta több száz vagy több ezer másik ember is. Ennyi üzenetre nekem se lenne kedvem és időm válaszolgatni.
2015. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért egy Konyhafőnök versenyző nem gondolom hogy ennyi üzenetet kap. Mondjuk akikre tavaly írtam egy X-faktoros azok lehet
2015. okt. 6. 08:10
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

"De az ember csak megnézi ha jött egy új üzenete nem? "


En nem vagyok nagy facebook-tudos mert nem igazan hasznalom, de tuti le lehet tiltani hogy idegen rad tudjanak irni. Szerintem siman letiltottak es nem is latjak az uzeneted.

2015. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismerősöd az ember, vagy ismerősöd ismerőse, akkor nem is jelenik meg az üzenetek között az irományod, van egy olyan mappa, hogy "egyebek" és ott találhatók meg ezek az üzik. Nekem így van beállítva legalábbis, hogy ki se jelzi azokat az üziket amiket nem ismerősök írnak, csak akkor látom, ha belépek az üzenetekbe és az egyebek résznél írja hogy (1). Valószínűleg észre sem veszik, vagy nem érdekli őket. Én is így lennék, ha egy versenyen vagyok, xfaktor, konyhafőnők, akkor minden időmet a versenyre való készülés venné el és csak a családommal, vagy a közeli barátaimmal beszélgetnék.
2015. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt a nem ismerősök üzeneteit nem jelzi fontosként, másrészt sejthetően több tucatnyi kisgyerek írogat nekik naponta. Megértem, ha nagy ívben tesz rá.
2015. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6. nem irja jol, nem baj, nem is fb tudos. 7. igen.


De nekem pl amugy se irhat idegen. Ismeros ismerose tud sajnos, de azokat el se olvasom, minek?

2015. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert te lehet baromira ráérsz ismeretlenekkel csetelgetni, de más nem. Van jobb dolguk, mint hogy Petikével beszélgessenek Mucsajfalváról és még egy csomó másikkal, akiknek semmi fontos mondanivalója sincs. Főleg, ha az embernek már arra sincs ideje, hogy a barátaival, családjával beszélgessen.

Ismeretleneknek amúgy sem válaszol a legtöbb ember. Sok a szociopata zaklató. A fene se akarja az ilyeneket buzdítani.

2015. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!