Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valami tv-ben szereplő...

Ha valami tv-ben szereplő emberre ráírok facebookon, többnyire miért nem kapok választ tőlük?

Figyelt kérdés

Mondjuk mostanában egy versenyzőre a Konyhafőnök című műsorból merthát kiírták az igazi nevüket a tv-ben, vagy valami versenyzőre egy tehetségkutatóból vagy ilyesmi.


Ha ilyenekre ráírok, miért nem válaszolnak általában? Persze lehet másoknak válaszolnak csak nekem nem


2015. okt. 6. 08:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem vissza szoktak írni.
2015. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet:

1. Meg sem jeleníti az üzenetet mert nem vagy ismerős, és az "egyéb" mappába dobja.

2. Sokan írnak neki, és alapból nem ír vissza bárkinek.

3. Te nem vagy szimpatikus neki és ezért már nem is ír.

2015. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
látják, csak éppen velünk, semmittelen szegény emberekkel ezek nem foglalkoznak!
2015. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 yoshimitcu ***** válasza:
Nekem még az átlag csajok se nagyon irnak vissza hogy 10 hektár földe legyen mindnek amék nem ír vissza de mind rajta legyen. Próbáltam már ráírni pár amerikaira, azok se írnak vissza, lehet megse kapják.
2015. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!