Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Perverz volt? Csak fogdosni...

Perverz volt? Csak fogdosni akart, és valójában nem is volt mozgássérült? Veletek történt hasonló?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába írjak, ezért úgy döntöttem, hogy ide talán beillik.

Tegnap a kökiben voltam, megállított egy pasi, mondván, hogy fáj a lába, alig tud menni (volt nála két "bot", amire támaszkodott), és hogy segítsek neki bemenni. Bár én szeretek és szívesen segítek, de valami mégsem stimmelt. Bekisertem, rám tamaszkodott, míg az egyik botjat fognom kellett. Aztán közölte, hogy neki vécére is kéne mennie. Amikor odaertunk mondta el, hogy teljesen be is kéne kísérnem, mert nem tud egyedül. Nekem ez már kellemetlen volt...de mondom oké. Konkrétan ott kellett állnom fölötte, míg ő ült a vécén. Előre fele dőlt, én pedig próbáltam csak a kezemmel tartani, hogy azért a dekoltázsomba ne hajoljon már teljesen bele... Aztán nekem kellett felhuznom az alsojat: hátulról próbálkoztam, hogy véletlenül se lássak semmit, amikor felhuztam, mondta, hogy elől igazitsam meg...mondanom sem kell, hogy éreztem magam. De akkor sem értem hozzá sehol. Feloltoztettem, kint le akart ülni, és az sem tetszett, hogy úgy ült le, hogy közben fogta a combomat, mondom magamban: ez miben segít neki, hogy ne csússzon le a székről (mert elvileg azért kapaszkodott)? Aztán mennie kellett valahova még, de abba már nem akartam segíteni, így is rohadt kellemetlen volt, arról nem is beszélve, hogy leizzadtam, zsibbadt már a karom (nálam is volt egy jó nehéz táska).

Az embernek jól esik segíteni, de ez számomra már kicsit sok volt. Veletek történt már hasonló? Jogos a rossz érzésem?



2015. okt. 6. 15:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kedves 10.!

Nincs szükségem a sajnálatodra :)

2015. okt. 6. 16:12
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

ez a kérdés vagy kamu..vagy kár, hogy nem látod be.


ez meg nem igazán hat meg, akkor is sajnálni foglak, mert nem változol. sok megaláztatásban lesz így még részed. Nem pont ilyenben...ha nem kamu egyáltlaán

2015. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 opened paradise ***** válasza:

Megértelek,sajnos én is sok mindenkit helyezek magam elé és nem akarok senkit sem "otthagyni".


Tuti csak amiatt volt. És az "igazítsd meg elöl" már nagyon pofátlan.

2015. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

Te tiszta hülye vagy.😂

Miért nem voltál képes azt mondani, hogy elnézést, de kérjen meg erre egy erősebb embert, mondjuk egy férfit? És aztán még elkíséred klotyóra, ne már... Megmondom én, minek volt nála a bot: azt használja segédeszköznek, hogy a piros lámpánál tarháljon az autósoktól. És az ilyen édes kicsi lányokkal meg megpisilteti magát. Uramfia..

2015. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves 13.!

Köszönöm a kulturált és segítőkész választ! Nem tehetek róla, hogy képtelen vagyok ott hagyni egy majd' összecsukló embert, aki segítséget kér, akár tetteti akár nem. Tudom, hogy többször volt pofátlan, de azzal is tisztában voltam, hogy ha valami olyat tesz, akkor is van lehetőségem védekezni ellene (köszönöm harcművészet). Ezért voltam úgy vele, hogy segítek, de nyilván nem míg a világ és két nap. Nem haltam bele, bármennyire volt is kellemetlen. Legközelebb másképp cselekszem, hiszen tanultam belőle. Ennyi.

2015. okt. 6. 16:39
 16/20 A kérdező kommentje:

Kedves 14.!

Értek én mindent, amit mondasz, csak egy valamit nem: miért kell lehülyézni? Az előző válaszolónak már kifejtettem, hogy könnyen ott hagytam volna, ha szükség lett volna rá. "Sajnos" én még hiszek abban, hogy segíteni és jót tenni nem bűn (mindegy, hogy naivitásnak hívjuk vagy másnak), sokakban az erre való hajlandóság sincs meg. Ha pedig teljesen kiölik az emberből, akkor aztán nézhetünk, hogy hova csöppentünk.

2015. okt. 6. 16:46
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem érezted egy kicsit sem gáznak, hogy bemész egy pasival a férfivécébe és megvárod, amíg a dolgát végzi? Jó, hogy már a fenekét nem törölted ki.
2015. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na jó, ne gonoszkodjunj, vonjuk le a tanulságot: csalók mindenhol vannak, illetve attól még, hogy valaki esetleg tényleg rokkant, még simán lehet ugyanolyan perverz, mint bárki más. Nem kell sem vak, sem bottal járó, sem kerekesszékes embernek segíteni, ha furát kér. Te se érezd magad rosszul, tanultál ebből az esetből, legközelebb már nem lehet téged sem becsapni, ennyi.
2015. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Kedves 18.!

Ez nagyon jól esett, és szerintem így is válaszolhatott volna bárki. Köszönöm szépen!

2015. okt. 7. 16:00
 20/20 anonim válasza:

Segíteni és jót tenni nem bűn, ám nem gyanakodni /vagy gyanakodni, ám mégis megtenni/ akkor amikor egy férfi arra kér hogy menj vele a mosdóba egész konkrétan Darwin díjért kiált.

Azt már hadd ne fejtegessem, hogy miért nem merült fel benned az, hogy az az úriember, aki a gatyáját sem képes egyedül felhúzni, hogy jutott el a Kökiig.

2015. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!