Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek rá lehet szokni...

Szerintetek rá lehet szokni az elektromos cigire? Netán károsak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet,de mielőtt megvenném,kicsit utánajárnék...

2015. okt. 9. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nrkem már van, 10 patronnal adták és töltővel. kávés ízesítésű. nem egy nagy durranás. amióta olkvastam róla a hírekben, hogy egy gyári porlasztóhibás felrobbant a szájban, és szétvitte a fogakat állkapcsot, azóta nem mertem használni.
2015. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dohányzol most?Nekem ez segített leszokni,eloszor nikotinosat szívtam,majd a nikotint folyamatosan csokkentettem,majd nik.menteset szívtam,vegul elhagytam.Konnyebb fokozatosan leszokni,én eszre sem vettem szinte.Nem szenvedtem egy percet sem,pedig 14 evig nagy dohányos voltam,egyszer sem próbáltam meg letenni,mert tudtam h nem sikerulne
2015. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elektromos cigit kipróbáltam kíváncsiságból. Sose dohányoztam, de még így is csalódtam. Haverok nagyon szeretik, de szerintem az árához képest nem nagy szám. Egy ideig ajánlották különböző patronokkal, megkóstolgattam, de nem érzem rajta az ízeket meg azt se hogy kellemes lenne, még pótcselekvésnek is szar szóval most már hagyom az egészet.
2015. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rá lehet szokni. Valamennyire káros.
2015. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!