Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Esőben elmenni biciklizni...

Esőben elmenni biciklizni hülyeség?

Figyelt kérdés
Csakhogy ne bent üljek egész nap, és szeretek mozogni, biciklizni
2015. okt. 11. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha megfelelöen felöltözöl - azaz nem ázol át -, akkor semmi akadálya. Sokat nem fogsz látni, de legalább mozogsz valamennyit. MEgfelelö öltözékben nem fogsz se megfázni, se más bajod nem lesz.
2015. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sokszor tekerten esőben, egész napos túrákra járok, Angliában. Úgyhogy menj, ha akarsz.
2015. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Anglia nem ér. :)
2015. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már miért ne érne Anglia? Az esö ott is ugyanaz, mint itt, meg az ember is !
2015. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én legutóbb vihar után voltam, tök nagy buli volt, mindenhol térdig érő víz állt, én meg lendülettel belementem és nyakig eláztam :D
2015. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért nem ér Anglia, mert ott kötelező az esőt nemhogy természetesnek tekinteni, de egyenesen vágyni rá. :) Persze, ha esik, akkor szidni kell, de ez csak a játék része. :) És az embert, még ha magyar is, csak befolyásolják a látottak-hallottak-olvasottak. :)
2015. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán hülyeség. Másnap kezdheted az erőátvitel pucolásával, a sár levakarásával, a felületen oxidálódó bowdenek kicsit később jelentkeznek, stb. Az öltözködés nehézségeiról nem is szólva. Menj el futni, akkor csak te leszel ganés, a gép nem rohad felelegesen.
2015. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kimenni a való életbe, ahol migránsok gyilkolásznak? Minek, amikor már egy csomó ingyenes biciklis app van?
2015. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Viven kérdései ***** válasza:
8#:D biciklis app 😄
2015. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer esőben bicikliztem iskolába, de nagyon rossz ötlet volt.


Teljesen megáztam, még az volt a szerencse, hogy vittem másik ruhát, így át tudtam öltözni, különben egész nap csuromvizes ruhában kellett volna lennem. Amúgy főleg a nadrágom ázott el, ugye felül vízálló kabát volta rajtam, de vízálló nadrágom nem volt.


Ráadásul ilyen koszos víz is fröcsögött rám, szóval sáros is lettem.

2016. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!