Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen hűvös, szeles, borult...

Ilyen hűvös, szeles, borult időben ugye nem hülyeség elbuszozni a városba sétálgatni egyet?

Figyelt kérdés
Csakhogy ne itthon üljek és unjam magam, tegnap még az eső is esett egész nap, így egész nap bent voltam, az elég unalmas dolog.
2015. szept. 26. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik városba? Mert Pesten most is esik, nincs igazán sétálgatós idő.
2015. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem,egyaltalan,ha otthon ulsz nem tortenik semmi,de ha kilepsz kitudja miket,latsz majd,tapasztalsz,uj emberekkel ismerkedsz meg.
2015. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretek szeles időben is sétálgatni, viszont ilyenkor figyelni kell, mert bármikor lefújhat egy cserepet a szél, vagy ilyesmi. Szóval csak óvatosan :)
2015. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háháá... Én ezt szoktam csinálni, csak lustaságból autóval. Sétálok egy kicsit, aztán hazajövök. Hogy hülyeség-e? Az idő elmegy vele, a világot nem viszi előre, szóval rá lehet mondani, hogy hülyeség. De sokszor én sem bírok megülni itthon.
2015. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!