Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon belül hol...

Magyarországon belül hol élnek a legszebb lányok?

Figyelt kérdés
Szombathelyen lakom, de nagyon ritkán látok csinos lányokat. Azonban gyakorta látogatom meg Sopront, és városon belül elég gyakran fordulok meg bizonyos hölgyek után... Ezen kívül Budapesten is és Pécsen is sokkal szebb lànyok vannak mint idehaza. Egerben pedig egyenesen leesett az állam... Tudtok még olyan várost mondani ahol gyakoriak az átlagon felülien szép hölgyek?
2015. okt. 13. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kimutatás meg semmi. Általában azokban a városokban vannak ahol van sok középiskola, főiskola és egyetem. Szegeden is leesne az állad egy jó idős napon.
2015. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Pécsen és Komlón vannak az Ország legszebb lányai!

Ez nem véletlen ! Hanem annak köszönhető , hogy a két említett városokba az ország minden részéről költöztek ide az emberek (Bányászok és Bányába dolgozók az akkori kiválónak mondható fizetések miatt és egyéb juttatások miatt, mint például az ingyenes bányász lakás) és sok a nemzetiségi kisebbség is ebben a régióban, pl. Horvátok,Szerbek,Svábok,Görögök,Ruszinok,stb. Ezért sok a "faji" keveredés, keresztezés.

2015. okt. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szabolcsban!! Vannak a legszebb lányok!
2015. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mibdenhol vannak vegyesen. Viszont a legnagyobb arányban szerintem Kárpátalján vannak. Pl Munkács. S
2015. okt. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kecskeméten.
2015. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lendvajakabfán!
2015. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pécsen. Mert a lakosokon kívül itt van egy csomó csinos egyetemista lány is más városokból. :)
2015. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Reméljük ott, ahol nem te. ;)
2015. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Hölgyeim, íme a kérdező... Javallott elkerülni. ;)

"Kicsit nagy f**zopó vagy nem gondolod?"

(lévén nem itt élem le egész életem, a kérdezővel ellentétben, nem válaszoltam, mert itt sem voltam, de eme logikus elmélet sajnos túl nehéznek bizonyult diónyi agyának)

3 nap múlva: "Mivan f**zjankó?!!! Azt hitted elfelejtettelek? Már nem mersz válaszolni?!"


Hölgyeim, kerüljék el eme férget. :)

(csak én cenzúráztam, ilyen neki eszébe nem jutott)

2015. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Egerben, ez egyértelmű, én is onnan származom.
2016. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!