Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem nézzük az...

Szerintetek ha nem nézzük az Avast Miskolc hányadik legszebb város Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nekem egyébként a kedvenc városom. Jah és kíméljetek a szitkozódó válaszokkal.
2014. febr. 27. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Miskolci vagyok, jártam már egy pár városban, és mindenképp a lista legalján.

Vannak szép részek, ezt nem tagadom, de vannak olyanok, amik borzalmasak, Selyemrét-József Attila út, Soltész N. K és a gizellás cigányok.

Én amikor Győrött voltam, csak ámultam, hogy mekkora a különbség a 2 város között, temrészetesen Győr javára.

2014. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát most még sok hely retek de én szerencsére Vologdán lakok ami a legjobb :) de ha sikerül ez a terv 2020ra akkor szerintem egész szép lesz és kirakják a fészekrakó gizellákat.
2014. febr. 27. 15:59
 3/4 dickharta ***** válasza:
győrben is vannak ám lakótelepek. meg minden nagyvárosban. a tietek legalább szép magaslaton van. jó átnézni a gyárra! .. :) inkább azt a plázát nem kellett volna odaengedni a történelmi 'belbe'!
2014. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:D Én a Gizella úti cigányokra gondoltam, akik a Vízügyinél strichelik magukat.

Én martintelepi vagyok, ez is jó rész, meg Szirma is.

Miskolcról sosem fogják kirakni a cigányokat, ahhoz fel kéne égetni a fél várost.


Jó, egyértelmű, hogyy Győrben is vannak, meg 2 nap alatt nem is ismertem meg annyira, mint Miskolcot, de már csak a belvárosban járva is feltűnik a különbség.

2014. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!