Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt budapestiek, akik...

Vannak itt budapestiek, akik szeretnek társasozni, vagy kártyázni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mivel?

2015. okt. 14. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Monopoly, Gazdálkodj okosan!, malom, póker, römi

Most így hirtelen :)

2015. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jómagam nem, de a baráti társaság, akikkel összejárok, ők pestiek.


Egyébként főleg Munchkin, Bang!, Kill the Overlord, Battlestar Galactica, Red November és hasonlók.

2015. okt. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, baráti társasággal elég sokat szoktunk játszani. Arkham Horror, Eldritch Horror, Munchkin, Game of Thrones, Small World, Ticket to Ride, Carcassone, Dixit, Discworld stb.
2015. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Valakikhez be tudnék csatlakozni? Vagy valakinek van kedve társasozni? Van Andor, Talisman, Catan, Dixit, Carcassonne.
2015. okt. 15. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Hozzám is jöhetsz, van egy szekrény társasjátékom, 15. kerület
2015. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy mostanában csótánypókerezni szeretnék valakivel
2015. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok budapesti (Pusztaszabolcs körzete), tele vagyok társasjátékokkal, de senki nem hajlandó velem játszani. Továbbá szerintem egyedül engem érdekel a társasjátékozás a környéken.


Repello-ból 2013-ban országos bajnok voltam, Dobble-ból második helyezett 2015-ben, Math Dice-ból első ugyanitt, 7 Csodából hatodik ugyanitt.


Csaknem 100-féle társasjátékot ismerek amikkel szeretek játszani. Köztük Carcassonne, Dominion, Wizard, Smallworld, Repello, Pylos, Quixo, Quarto, Evolúció, Pandemic, Concept, Camel Up, stb.

2016. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!