Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy szoktatok reagálni...

Ti hogy szoktatok reagálni egy ehhez hasonló Facebookos üzenetre?

Figyelt kérdés

Veled kezdem... Draga Istenem, e draga lany ki ezt olvassa kedves teremtes es buszke vagyok ra. Kerlek segits neki, hogy teljes eletet elhessen es aldas kiserje a valasztott utjan.

Most mar a korforgasban vagy. 9 percen belul valami jo dolog tortenik veled. Kerlek oszd meg tovabbi 15 lannyal, akit szeretsz. Ne feledd, csak lanyokkal! Ha nem kapom vissza, azt jelenti nem vagyok kozeli baratod.

Van egy jatekom szamodra, amit 1977 ota jatszanak. Ha elolvastad kuldd tovabb 15 embernek. A kovetkezo 5 napof igy fog festeni:

1.nap - a legnagyobb meglepetesre fogsz ebredni.

2.nap- utad keresztezni egy regi baratod utjat kit reg nem lattal.

3.nap- penz all a hazhoz

4.nap - tokeletes napod lesz

5.nap - eleted szerelme megcsokol.

Ha nem tovabbitod, ennek az ellentete fog tortenni.

Ne szakitsd meg a lancot, kuldd tovabb 14 embernek 10 percen belul. Nem olyan nagy dolog. Akarkitol is kaptad ezt a par sort, bizonyosan fontos vagy szamara.

Nem tudod hogyan kuldd tovabb? Tartsd az ujjad a szovegen (smile hangulatjel kiss hangulatjel)



2015. okt. 15. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Te még kapsz ilyeneket? Myvipes időszakban volt ez divat :D
2015. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is kapok. vagy képet. lexarom.

meg kistini koromban voltak, akik postába dobtak levelet....most komolyan...leírták 25-ször és végigmentek a faluban, hogy bedobják, ahova gondolják, mert nehogy valami történjen...

2015. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Úgy reagálok hogy :cöhh de gáz valaki elhiszi ezeket a sz*rokat ráadásul még el is küldte nekem... ki az tuti leoltom majd (ha barát)
2015. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem járok a facebookra. Éppen az ilyenek miatt.
2015. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha nem kaptam még.
2015. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

még nem is hallottam iylenről... :D

törölném azt az ismerőst, letiltanám azt az ismeretlen felhasználót aki ilyet küldött.

2015. okt. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El se olvasom.
2015. okt. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelmen kívül hagyom, leiratkozom a frissítéseiről annak akitől kaptam, esetleg törlöm és tiltom is az ismerőseim közül.
2015. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!