Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig bírnátok azt, ha így...

Meddig bírnátok azt, ha így telne el minden napotok?

Figyelt kérdés

Reggel felkeltek, egész álló nap gyötrődtök, tele kellemetlen gondolatokkal, számítógépezés, internetezés egész nap, esetleg tv nézés. Maximum magányos mozgással tudnátok még lefoglalni magatokat pl. biciklizés, futás, aztán este alvás. Mindezt totál magányosan, barátok, ismeretségi kör nélkül, szóval egész nap nem beszélgethetnétek senkivel maximum csak egy kicsit interneten keresztül.


Meddig bírnátok ezt ki a helyemben?

Nem kérek olyan válaszokat, hogy mit kéne tennem, meg olyant se hogy "én is ugyanígy vagyok ezzel" a kérdésre kérek válaszokat.


2015. okt. 16. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Akkor bekapod.
2015. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én évekig bírnám,hogyha közben nem lennének körülöttem idegesítő emberek/"vendégek" de miattuk inkább elköltöznék akár a Holdra is
2015. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom elkepzelni a szituaciot, igy nem tudok a kerdesedre valaszolni.
2015. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Se suli, se munka?
2015. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk hamar megunnám az önsajnáltatást, és csinálnék valami hasznosat, amitől jól érzem magam.
2015. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Elmennék edzeni napi 2x. Korán kelnék, reggel 5-6 körül, aztán felfutnék a hegyre a kedvenc forrásomig. Utána reggeli, kis pihenő, esetleg visszafeküdnék aludni. Aztán erősítő edzés mondjuk kint a szabadban vagy konditeremben, utána kaja, aztán megint pihi vagy technikai edzés (boksz), utána megnéznék valami jó filmet megdugnám a csajom és lefeküdnék. Hétvégén vásárlás, kirándulás, autózás. Találd fel magad haver.
2015. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Bírnám bármeddig, bár nekem nincsenek kellemetlen gondolataim és nem is gyötrődök.
2015. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyi időm lenne, akkor elkezdenék élni, azokat a célokat megvalósítani amelyeket suli/munka miatt nem tudok csak korlátozottan.
2015. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már kb. 4 éve így telnek a napjaim, és egész jól bírom. Mondjuk én emellett azért bejárok az egyetemre is, ha végzek vele, akkor valszeg lesz munkám is, de a szabadidőmben mindig ez a semmittevés megy, mivel nincsenek barátaim, a családtagjaimmal semleges a viszonyom, nincs csajom, csak 2 lánnyal vagyok ilyen "barátság extrákkal" viszonyban, ami leginkább csak abból áll, h havonta dugok egyet velük. A magányt jól bírom, mondjuk nekem baromi szívós, makacs, és erős személyiségem van, mindent kibírok, elviselek a végtelenségig ,lehet, még a Gulágot is kibírtam volna Szibériában.
2015. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én jól birnám szerintem, a nyári szüneteim mindig igy telnek, amikor nem kell gyakorlatra mennem. Legszivesebben egész évben ezt csinálnám, de sajnos iskolába kell menni és jópofizni az idiótáknak.
2015. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!