Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha még régebben tök jókat...

Ha még régebben tök jókat írogattam facebookon egy ismertebb emberrel, az egy kamu oldal lehetett róla?

Figyelt kérdés

Egy versenyzővel a TV2-n tavaly futó Rising Starból. Egyik versenyzőről találtam egy eredetinek tűnő oldalt akkor facebookon, úgy posztolt meg olyan képek voltak kirakva amik arra utaltak, ezt a profilt csak ő kezelheti, mert másnak honnan lennének ilyen képei róla. Aztán rendes is volt, írogatott szívesen, sokat válaszolt meg barátságos volt. Aztán egy idő után már többet nem írt vissza.


De annak ellenére, hogy ilyen eredetinek tűnt a facebook oldala, lehetett valami kamu, és előfordulhatott hogy végig nem azzal írogattam akire gondoltam?


2015. okt. 16. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Sőt. Biztos hogy nem. A híressègek nem is szoktak visszaírni rajongóknak, ès igen, kismillió álprofil van a nevükkel, ahol teljesem normális, hètköznapi kèpek is szerepelnel róluk. Ezeket már az olyan megszállottak csinálják akik ha kb látják hogy a valós szemèly kiposztolt valamit az oldalára, már rakja is fel a kamu oldarra hogy minnèl hitelesebb legyen
2015. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu lehet. De minden ilyen "sztárnak" van hivatalos oldala, ha más nem honlapja és ott leírva a pontos elérése az oldalainak.
2015. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos találtál valami pedofilt.
2015. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akár eredeti is lehetett, azért ők is csak sima emberek akikkel összefuthatsz az intersparban, Mo.-n egy tv-műsorban szerepeléstől még nem leszel a földi halandók számára elérhetetlen gigasztár

arra szavaznék mondjuk, hogy kamu volt, de azért megvan az esélye, hogy nem

2015. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyetértek #1, #2, és #4-el is.


Ugye most van/volt a Drága örökösök, benne pedig a Lengyel Ferenc, másnéven(a sorozatban) Szappanos Tibor. Ezzel a kitalált névvel is azthiszem van egy "igazi" oldal, de van még 1001 másik, amik mind kamuk, javarészt a lecsúszott, és/vagy C típusúak csinálják ezeket, szórakozás céljából, hogy micsoda mester, hogy pikk-pakk csinált a "Tibi" képével egy profilt, aminek tán még a neve is rosszul van leírva...

2020. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!