Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kamu rendelős oldal, átvertek?

Lbanfi2 kérdése:

Kamu rendelős oldal, átvertek?

Figyelt kérdés

Vettem az alábbi oldalról egy quadcoptert, és nem működk normálisan egy gagyi, ócska műanyag vacak. Nem kaptam számlát sem a rendeléshez, be sem volt csomagolva, telefonszám, cím sincs ahova visszaküldhetném. Mit tudok tenni?

[link]



2015. aug. 30. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem.
2015. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szántóvető ***** válasza:

ugyanennyiért vehettél volna normális helyről. [link]

na mindegy,írj nekik emailt hogy elállsz a vásárlástól,küldd vissza a terméket.vissza kell hogy utalják a pénzt. [link]

2015. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Imádjuk osztani az ilyen fogyatékosokat a Homáron. Írj nekik, Hilda tuti kirakja szomorú sztoridat.

2015. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Át lettél rázva, ugyanúgy mint a Homáros illető.

A helyedben egyébként nem írnám meg a Homárra, a sok autista pontagyú kommentelő (Kulics, Manyecska és a sleppjeik) úgyis azt hozzák ki belőle hogy márpedig te vagy a hibás, és a kvaanyádat...

Magyarország, én így szeretlek!

2015. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fogadjunk hogy valami keretlen reklamuzenet hatasara kattintottal a linkre... Igy jartal, sok sikert kivanok az utanajarashoz. A cegrol, amelyiknel vetted, nyilvan semmit nem tudsz, se cimet, se telefonszamot, csak ezt az ocska weboldalt, ami valamelyik olcso USA-beli hosting-szolgaltatonal fut (ezen a heten, mert jovo heten koltoztetik masikhoz, aztan harmadikhoz, aztan meg tovabb). Igy jar, aki ellenorizhetetlen helyen 'joarasitva' vasarol.


Tanulopenz, ennyi. Feljelenteni is felesleges, mert a magyar rendorseg arra sem lenne kepes, hogy az IP cimuket kideritse...

2015. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#Torpicsek: a kerdezo hazhoz ment a lof**zert. Kb. annyira ertelmes, mint a Keleti Palyaudvaron 'csendzsmani csendzsmani' araboknal dollart valto egysegsugaru. Az arab jobb arakat iger, csak aztan kiderul, hogy a penzkoteg jsagpapirbol meg a ket vegen 1-2db szazdollarosbol all. Na de ugye mennyivel jobban hangzott az ajanlat?
2015. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Az rendben van, de ezt előre mégis honnan kéne tudnia hogy ez egy kamu lehúzós, átverős oldal? Még az sem garancia hogyha van telefonszám (ami nem működik), e-mail (ami eldobható e-mail) meg privacy-policy amit mondjuk egy az egyben a Vateráról copypasztáztak ki.

Szerencsére én semmit nem vásárolok neten, úgyhogy ha akarnának, se tudnának átrázni. Pénzt előre pedig SOHA, SEMMIÉRT, mert jó eséllyel a Homáron kötsz ki.

2015. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Honnan kene tudni? Peldaul onnan, ha nincs uzlet (ugye magyarorszagon kotelezo lennie telephelynek, ilyesminek), nincs semmifele elerhetoseg megadva (e-mail sem, telefonszam sem, a website-on sincs semmi, de semmi feltuntetve), na ezekbol kene tudni. Miert, te honnan tudod, hogy utcai arab penzvaltotol nem veszunk dollart?
2015. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az arab pénzváltótól csak úgy első bemondásra evidens hogy nem fogadunk el se cukorkát, se dollárt. Egy amerikai székhelyű csaló cég viszont már tudja azt a színvonalat hozni amivel sok egyszerű embert megvezethet.

Még a rendkívül bugyuta nigériai csalásoknak is mennyi áldozata volt, köztük magyarok is (!!!)

"Nem több idő balra, telefonni nekem most! Fiók elkobozva lenni, pénz el leszik veszni" :DDDDDDD


Vagy nézd meg az MLM-átverős cégeket. Nyomják a mézeshabcsókos sódert, "gazdagodj pár óra munkával" "5 hét alatt csilliomos leszel" és így tovább, aztán mái napig hány hiszékeny hülye beveszi. Aztán persze megy az ajvékolás mikor a piramis-party főszervezője felmarkolja a zsét, és összedűti a csodabizniszt :DDDD

Komolyan már, egyszerűbb ha inkább nekem fizeti ki a felét, és megígérem, majd varázsolok neki pénzt...

2015. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tanuló pénzt én is megfizettem. Fogyasztóvédelem semmit nem tudott kezdeni az esettel, a Rendőrség se és senki sem. Se számla se semmi, egyetlen egy bizonyíték a banki átutalás nyoma volt. Elvileg a céget és az oldalt felülvizsgálták, de nem kaptam vissza a 30.000 Ft-m amivel átbactak.
2015. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!