Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 19 éves fiúnak 180cm-hez...

Egy 19 éves fiúnak 180cm-hez mennyi az ideális testsúly? 66 vagyok, eléggé zavar. Mennyit kellene felszednem? Edzettem, izmosodtam is de inkább fogytam, úgyhogy ezzel ne jöjjetek.

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ember azért fogytál mert zsiros voltál olyan 75-80kg között valahol de szarul fogsz kinézni +10kg zsirral ha nem edzel
2015. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
olyan 70ig akarok hízni, nem fogok szrul kinézni, mert sportos a testalkatom.
2015. okt. 17. 10:54
 3/12 Titusztitusz ***** válasza:
Kb 80-85 kg...
2015. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ne mond már ezt nem mondhatod komolyan. 85 kg az osztálytársam, nem kicsit kövér. ok, hogy inkább izomból kell állnia, de ez nagyon túlzás.-.-
2015. okt. 17. 11:13
 5/12 Titusztitusz ***** válasza:
Ne MÁSOKAT vegyél példának, hanem csakis a JÓZAN GONDOLKODÁST, és elveket...(Én a helyedben nem foglalkoznék azzal hogy MÁSOK hány kilósak, meg hogy "kövérnek" látszanak-e avagy sem, hanem csakis azzal törődnék hogy ÉN úgy nézzek ki mint ahogy egy FÉRFINEK ki kell néznie...Nem hájpacniként, nem szőlőkaróként, hanem ARÁNYOS-IZMOS FÉRFIKÉNT(!!) lássam magamat a tükörbe nézve...De ehhez az kell hogy a magasságomhoz meglegyen a minimális testsúly is...Ez pedig 180 centi esetében (Amennyi te vagy a bevezetőd szerint...) MINIMUM 80 kg kell hogy legyen...De inkább több...Ráadásul ez a súly nem hájbol meg zsírbol kell hogy álljon, hanem izombol...Szokatlan ilyet olvasni már manapság, ugye? Pedig NORMÁLIS ESETBEN így volna az ideális, ha hiszed,ha nem...)
2015. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ezt csak te gondolod így. egyébként szeretnek a lányok, sokszor oda is jönnek, úgyhogy ebből a szempontból nincs problémám, csak magamat látom 1 kicsit véznának, de nem akarok átesni a ló túlsó oldalára.

az ilyen hülye elvárásokon meg csak nevetek, hogy egy férfi 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz, egy lánynak meg 35 kilósnak kell lenni kb. Lehetek 70 kilóval arányos testalkatú szerintem. Bár igaz, feltettem a kérdést, de normálisabb válaszokra számítottam. Nem attól lesz férfi valaki, hogy hülyére van gyúrva. Ha szétnézel az utcán a 30as férfiaknak is sok már a 85 kg, mert inkább dagadtak, mint izmosak. Nem gondolom, hogy 19 éves létemre 85 kg-nak kellene lennem. Ezt úgy is csak szteroidokkal lehet elérni, amire meg bárki képes és semmi értelme nincs.

2015. okt. 17. 11:45
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy elhízással, de elhízni ugyanúgy nem akarok
2015. okt. 17. 11:46
 8/12 Titusztitusz ***** válasza:
Felőlem gondolsz amit akarsz...Én leírtam a magamét, gondolom mások is leírják majd még az ő meglátásukat, aztán ennyi...Te meg csinálsz majd amit jónak találsz...
2015. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát biztos nem ezt fogom, de azért kösz, hogy leírtad a véleményedet.:)
2015. okt. 17. 11:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaz nem 19 vagyok, de 180 centi es 77 kilo. Ez igy keves, igencsak sovanynak erzem magam, igy ugy gondolom, hogy a 66 sehogy sem idealis.
2015. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!