Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek rám furán az...

Miért néznek rám furán az emberek ha elkezdek a buszon/vonaton oroszul beszélni? 16/L

Figyelt kérdés
Jönnek hozzánk orosz rokonaink és velük beszéltem telefonon hazamenet közben és amikor beszéltem mindenki olyan furán nézett :/ még el is ültek mellőlem :O
2015. okt. 19. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert Magyarországon élsz (gondolom), és itt a legtöbben magyarul beszélnek, és furcsának tűnhet, ha valaki más nyelven kommunikálsz. Esetleg azt is hihetik, hogy külföldi vagy.
2015. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
van egy orosz haverom. mindig telefonál ki, imádom hallgatni amikor gyorsan beszél oroszul, vagy oroszul ordibál :D nagyon kellemes hangzása van annak a nyelvnek :)
2015. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy tudsz oroszul:D Én is szeretnék megtanulni csak egyelőre nem tudok időt szakítani rá. Amúgy én szeretem hallgatni az idegen nyelven folyékonyan beszélőket mindegy milyen nyelv.
2015. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mostanaban szivesen nezik bevandorlonak az embert:D
2015. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, rám is így néznek, holott egy milliós nagyvárosban élek külföldön.

Legjobb, ma volt, amikor bent vagyok egy boltban, hív anyukám, magyarul beszélünk. Épphogycsak leteszem, hív a párom, oroszul beszélünk. Megyek fizetni, és németül kell beszéljek.

2015. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Mert tádzsik kissebséginek tűntél.
2015. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Mert hülyék :D Én imádom az orosz nyelvet, a leggyönyörűbb nyelv a világon *_* Én is szeretnék megtanulni, de nem igazán van rá időm meg energiám se >.<

Nem tudom, mennyire nyugtat meg, de ha mellettem kezdenél el oroszul beszélni a buszon, elkezdenék rád perverzül mosolyogni, majd megkérdezném, leszünk-e barátok :3 17/l

2015. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem nagyon tud irritálni, ha valaki pl. ezzel produkálja magát, hogy külföldiül ordibál nyilvános helyen. Sokszor volt már, hogy buszon vagy vonaton zengett az egész jármű, mert valaki annyira menőzött, hogy tök hangosan ordibált idegen nyelven. Lehet, te is ezt csinálod, és ez nem tetszik sok embernek.


Persze, lehet hogy nem erről van szó, de magamból kiindulva, nekem semmi bajom nincs azzal, ha valaki idegen nyelven beszél, ha normális hangnemben teszi ezt. De ha fél óráig ordibál ott mellettem, akkor én is elülök az ilyen embertől.

2015. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az orosz nyelv hangzását. Szerintem menő szeretem is a munaktársakat hallgatni. Hogy tanultál meg oroszul? Szüleid?
2015. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Telefonálás közben azt nézted, hogy ki hogy néz rád?

Valószínűleg azt gondolták, hogy nekik beszélsz valamit, amit nem értettek. Ezek után, hogy miért néztek rád furán szerintem egyértelmű.

2015. okt. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!