Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amikor elkezdek beszélni az...

Amikor elkezdek beszélni az egyik tanáromhoz, akkor ő állandóan beáll terpeszbe és oldalra dönti a fejét?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az ember akkor dönti oldalra a fejét,amikor érdekli az amit a másik mond. De ehhez minek kell beállni egy óriási terpeszbe? Pasi tanárról van szó,43 éves. Kíméljetek a hülyeségektől légyszíves
2015. febr. 16. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Stabilan, kényelmesen áll meg, hogy ezzel is jelezze: beszélj nyugodtan, mondd el a véleményedet, nem sietünk sehová, hallgatlak.
2015. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem a kanosságát akarja ezzel kifejezni, és nem is akar megd*gni, akármennyire is divat mostanság mindenkire ráfogni.
2015. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Te komolyan ezen agyalsz, hogy a tanár miért áll "óriási"(???) terpeszben, ha beszélnek hozzá?


Egyébként nem akkor dönti valaki oldalra a fejét, ha érdekli a mondandód. És a terpesznek sincs semmilyen jelentősége. Lehet, hogy oda se figyel arra, amit mondasz.


Ahogy előttem is írták, ne fantáziálj arról, hogy ez valami szexuális jelzés a részéről.

2015. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=V9YpeTAYRqU


Ilyeneket nem szokott csinálni a tanárod?

2015. febr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom ráfogni hogy ilyen meg olyan pedo. Pont ezért írtam hogy kíméljetek az ilyesmi válaszoktól. De tudom hogy figyel rám,mert mindig csak olyanokról beszélgetünk,ami közös téma,és őt is érdekli. Amúgy meg nagyon hasonlóak vagyunk
2015. febr. 16. 11:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem csinál ilyeneket,egyrészt azért mert ő egy zenetanár (a zeneiskolában minden tanár és gyerek közelebb áll egymáshoz),másrészt pedig azért mert elég sok dolgot tudok az életéről. De ő nem ilyen öntelt mint a videóban az osztályfőnök,hanem kedves,odafigyel rád,és bármiről tudsz vele beszélgetni. Ésnem rossz pont a mi kapcsolatunkban,hogy szinte már családtagokként tekintünk egymásra (apakomplexus,de nincsen gyereke szóval ő meg a lányaként tekint rám)
2015. febr. 16. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazat megvallva ezért nem mennék pedagógusnak. Azt is megvizsgálnák rajtam a tanítványok, hogy milyen módon illeszkednek az ujjaim a papírzsebkendőre orrfújás közben. És utána jönnének ezek a sajátos képzelgések.
2015. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az hogy nagyon jól ismerem a tanáromat,az nem egyenlő azzal,hogy minden mozdulatát kielemzem.
2015. febr. 17. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!