Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Budapesti...

Mit gondoltok a Budapesti albérletekről ahova lakótársat keresnek? Olcsobb 25 ezret ki fizetni mint 40 50 ezret saját garzonra vagy ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Jó magam vidèki vagyok szeretnék felmenni egy kicsit ugymond "világot látni " szerintetek menyi esélye van hogy normális becsületes lakó társakat találok vagy ez az egész felejtős ?

2015. okt. 20. 04:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félni, jó eséllyel normális helyet találsz, ha előbb személyesen is lecsekkolod a helyet és a lakótársat/lakótársakat és ha nem probléma, hogy jobban a zsebedbe nyúlsz, mivel egy normális hely havi 40-50 ezernél kezdődik + rezsi.

Ha egyetemistákat keresel, nem bulizósokat, hanem inkább tanulós fajtát akkor rendben lesztek.

2015. okt. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

40-50 ezer saját garzonra a fővárosban? Nagyon el vagy te tévedve aranyom, 2x ennyiért + rezsiért is alig fogsz lyukat tlaálni, maximum kint a gettó/susnyás szélén...

Szobát TALÁN kapsz 40 + rezsi körül...

2015. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
30-ért már lehet közösködni, nincs gond a lakótársakkal, mivel mindenkinek érdeke. Ne bulizósakat válassz.:) És ne pasizós csajokat / csajozós pasikat, hanem karrierorientált valakit. De én nem mennék Pestre semmi pénzért, minek, ha egy kisvárosban harmad annyi pénzért fullextrában élhetsz.
2015. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Pesten amúgy is a legtöbb lakás igénytelen, divatjamúlt. Régi gangos gusztustalanságok, kis lyukak. Ha jó helyet akarsz kifogni, érdemes egy építkezővel lefoglalnod egy lakást albérletnek egy társasházban, én így csinálnám, és csináltam is.
2015. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazábol az alberletek.hu-n a jofogason nezegettem hogy milyen arba vannak .

Sajnos olvasni neten hogy vanak offos helyek pesten .

Mondjuk igy attol nem felek hogy kujj most belem kotnek mert az nem igazan erdekel . Inkabb maga a lakas az a 2-3 ember vagy 1 ha talalnek valami albit de igazabol nem tudom hogy ott melyik keruletbe erdemes bekoltozni .

Ami nem egy getto szinvonal .

2015. okt. 20. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt a 40-50 ezret nyugodtan előkészítheted egy szobáért...
2015. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez korfüggő is, szerintem. Már mint, hogy mennyire lehet bírni a lakótársat. Én már 30 elmúltam és úgy érzem ,hogy ilyenkor már az együtt lakás egy másik, ennyi idős, (természetesen nem párom) független emberrel, nagyon bonyolult is tud lenni. Amikor beleszól a munkahelyi-magán életembe, akkor szoktam kiakadni - pl. ma is ez történt. Nem akarok harc nélkül elkullogni ebből a jó kis albiból, meg ráadásul nekem köszönheti, hogy ide került. Viszont egy idő után, igenis az ember többet is hajlandó áldozni, hogy egyedül lehessen. Mert már felnőtt, mert már nem akar úgy alkalmazkodni (és nem is tud), mint 21 évesen. Szóval, gondold át -bár tényleg ember-és korfüggő. :) ;)
2015. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!