Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha időutazóként lehetőséged...

Ha időutazóként lehetőséged lenne, hogy egyetlenegyszer visszamenj a múltba, a saját múltadba, és magadnak csak magadnak adhatnál egy jó tanácsot, amit ha megfogadnál jobb lenne az életed, mi lenne az? Mit üzennél magadnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 15:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
"Szedd össze magad, s ne fecséreld az időd baromságokra, hülye kis elkényeztetett luvnya!"
2015. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
"Soha ne hagyd ki a láb napot"
2015. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát én úgy érzem, hogy a rosszak és a jók amik történtek velem azzá tettek aki akartam lenni...vannak céljaim, szakmáim, jó állásom, egy elég jó közösség tagja vagyok...

úgy érzem amiben befolyásom volt ott elég sokat elértem...

fiatalon az erdőt jártam, tele voltam sebekkel, 14 éves koromtól néha napi 18 órát is ültem gép előtt és programoztam/tanultam a programozást...

depressziós is voltam, de abból is kilábaltam...

önmagamban nem változtatnék meg semmit, talán csak hamarabb kezdenék el programozással foglalkozni...inkább titkon irányítanám a fiatal énemet, a háttérből, hogy jobban érdekelje a matek és az informatika...

vagy ha csak tanácsot adhatok akkor bizonyos keretek között többet foglalkoztatnám önmagam a matekkal és infóval, de maradjon meg az erdőjáró oldalam is...


22F

2015. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"Véletlenül se hallgass mások véleményére! Tedd azt, amit te szeretnél!"


"Kisgimis" koromban túl sokat foglalkoztam a külvilággal, hogy mit mondanak az osztálytársak, csak hogy "menő " egyek. Aztán 11.-12. osztály környékén rájöttem hogy marhaság, hát ki a hátamat érdekli, hogy mit gondolnak mások?

Az az ő dolguk.

MA már van egy jól működő párkapcsolatom, csinos kis lakást bérlünk olcsón, baromi jó helyen dolgozom, olyan sportot űzök ami a szívem csücske és van egy kutyám is.

Úgy érzem előbb kellett volna erre rájönnöm, hogy ne foglalkozzak másokkal-én magam csak akkor tudok érvényesülni.


21/L

2015. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Volt egy szexkapcsolatom, ahol a lány megkérdezte, hogy akarnék-e komoly kapcsolatot vele folytatásként, és én nemet mondtam, mert nem éreztem semmi komolyat iránta (meg amúgy is megcsalással indult a történet).

Már akkor megbántam, amikor kilépett az ajtón, pedig tudom, hogy nem lett volna belőle hosszú kapcsolat, engem ugyanúgy megcsalt volna, ahogy velem az éppen akkori barátját, de pár alkalom még jól jött volna.

2015. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Hogy hagyjam abba az állandó internetezést, csak minimális időt üljek a gép előtt, és inkább barátkozzak élőben az emberekkel, próbáljak megfelelően szocializálódni.

És akkor most talán nem ülnék itt egy üres, semmirevaló élettel totál besavanyodva, és nem ért volna ennyi bántalom se amennyi ért.

2015. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Menj emberek közé, ismerkedj, szórakozz, te idióta!
2015. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 opened paradise ***** válasza:

"Ne villamossal menj..."

De az ott következő dolgok miatt lettem az,aki.

Így inkább:

"Jól sejted,meg fog változni. Addig élvezd,legyél vele minnél több időt (annyit szexelj vele,hogy az orrodból is folyjon a vér :D) és mikor érzed a vég kezdetét,lépj le. Ne hagyd magad."

2015. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
"Öld meg magad!"
2015. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
"Ne b...d el, te idióta!" De ott is maradnék a múltban, hogy újrajátszhassam; nem kellene visszajönnöm a jelenbe.
2015. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!