Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelenhet ez a mondat?

Mit jelenhet ez a mondat?

Figyelt kérdés

"Az önfeláldozás nem mindig jár

áldozattal ezt soha ne feledd!"



2015. okt. 20. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus "Facebook-bölcsesség". Értelme nincs, de elég jól hangzik. Alá beillesztenek egy képet, egy semmibe révedő, lobogó hajú modellcsajról és voilá!
2015. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Gyerekek majd én bevállalom helyettetek is a túlórát, maradjatok csak otthon a családdal, az mindennél fontosabb !"

"Ennyi pénzért még jó hogy bevállalom" .:D

2015. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem Facebookon láttam ezt az írást mint "bölcsesség".
2015. okt. 20. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy olasz, olasz kávét forgalmazó cégnek melóztam 20-as éveim elején terítettük az árut és minden pénteken egy Siófoki klubba kellett vinni 20kg-ot ami kis mennyiségnek számított a főnökünk pedig leszállított mennyiség alapján fizetett bennünket, 20kg-ért kb 5000ft. siófok pedig ráadásul 250km-es kiruccanás nekünk innen és mi álltuk a benzinünket... Nos amit a 3 alkalmazott közül csak én tudtam, hogy ez a club, egy illegális kupleráj ahová tehetős üzletemberek járnak, ahol a jó fej vezetőség nagy kedvezményt ad a főnökömnek és a beosztottaknak, gyakorlatilag ingyen eltölthettem 2-3 órát mindig a csajokkal.

Na azt hiszem erre mondhatjuk, hogy ez az önfeláldozás nem járt áldozattal :D

2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég nyakatekert mondat, szerintem a mindennapi , apróbb " önfeláldozásra" utal.

Értsd nem mindig jár az önfeláldozás azzal, hogy te "sérülsz".

Gondolom én.

2015. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!