Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az olyan embernek minek van...

Az olyan embernek minek van telefonja aki nem veszi fel ha rejtett számról hívják?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam megérteni, miért nem veszik fel ha rejtett számról hívják? Mi van ha valami fontos miatt hívják? Vagy bármi. Engem pl hívott már fel kórházból orvos is rejtett számról... meg nem egy hívatalos helyről kerestek már fontos ügyben rejtett számról.. az ilyen helyeken főleg ha vezetékes telefonról telefonálnak nem tudják levenni a rejtettet csak úgy...


Kérdezem én, akkor minek van telefonjuk ha nem veszik fel?



2015. okt. 23. 10:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Mobilon rejtett számról mellékállásban feketén dolgozó értékesítő ügynökök szoktak telefonálni.
2015. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
ez azért így nem teljesen igaz... pl a mi vezetékesünk is egy időben le volt tiltva, plusz a szegedi kórházakból is rejtettről hívnak
2015. okt. 23. 11:09
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Azert van telefonjuk, hogy annak vegyek fel, akinek akarjak. Neked ehhez semmi kozod. A telefon nem poraz, nem 'kotelezo' 24 oraban, 365 napon elerhetonek lenni rajta, foleg nem azert mert masok ugy akarjak.


Ha teged is napjaban tobbszor keresne valami jokepessegu porszivougynok vagy biztositasi kupec, te is elgondolkoznal hogy nem veszed fel a rejtett szamokat.

2015. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Én az ilyen zaklatókat feljelenteném zaklatásért... nem egy ilyennek mondtam meg hogy ha még egyszer felhív felfogom jelenteni, és többször nem hívtak ( ez az első egy-másfél évben volt miután lett mobilom, és lassan 15 éve van ) azóta egy sem hívott és nem csak engem de szüleim sem mert ők is lerázták őket..
2015. okt. 23. 11:21
 5/36 szántóvető ***** válasza:
94%
alapesetben azért hogy elérhető legyen ill tudjon hívást kezdeményezni.(ehhez jönnek az okostelók által elérhető plusz szolgáltatások de az most nem tartozik ide.)
2015. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Megis milyen oka lehet egy tisztesseges embernek elrejteni a hivoszamat?
2015. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
ha már egyszer valaki fizet a telefonért akkor annyi döntési szabadságot is megérdemel, hogy eldöntse kinek veszi / ill. kinek nem veszi fel a telefonját legyen az rejtett, ill. kimutatott szám ...
2015. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
Neked baj van az agyaddal kedved kérdező.. idegbetegnek tűnsz
2015. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
kedves*
2015. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad: "pl a mi vezetékesünk is egy időben le volt tiltva...".


Erre én is kérdezhetném, hogy minek telefonál az, aki elrejti a saját számát?

2015. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!