Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az olyan embernek minek van...

Az olyan embernek minek van telefonja aki nem veszi fel ha rejtett számról hívják?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam megérteni, miért nem veszik fel ha rejtett számról hívják? Mi van ha valami fontos miatt hívják? Vagy bármi. Engem pl hívott már fel kórházból orvos is rejtett számról... meg nem egy hívatalos helyről kerestek már fontos ügyben rejtett számról.. az ilyen helyeken főleg ha vezetékes telefonról telefonálnak nem tudják levenni a rejtettet csak úgy...


Kérdezem én, akkor minek van telefonjuk ha nem veszik fel?



2015. okt. 23. 10:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőmet hívták így majd angolul kezdtek beszélni vele,persze ő semmit nem értett kijött egy 20 ezres számla neki. Mai napig nem tudni ki volt az vagy mi történt. Azóta rejtett számot nem vesz fel.


Én sem veszem fel.Volt mikor vki hajnal 2 kor hívott rejtettről.Pont buliban voltam,így fent voltam.Nem vettem fel.


Barátaim,rokonaim,ismerőseim akik fontosak azok benne vannak a telefonomban,vagy elérnek messengeren/viberen.


Aki meg nem hajlandó számról hívni az ne várja azt,hogy felveszik.


Engem is zaklattak már így, kénytelen voltam 3 napra ki kapcsolni a telefonomat. Utána leálltak.

2015. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
91%

Na figyelj. Képzeld el én senkinek sem veszem fel :D

Maximum édesanyámnak. Barátok stb kinyomom őket...sms jöhet meg fb-n válaszolok nekik.

Na látod..ilyen is van :D

2015. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
50%

'Egy barátnőmet hívták így majd angolul kezdtek beszélni vele,persze ő semmit nem értett kijött egy 20 ezres számla neki. Mai napig nem tudni ki volt az vagy mi történt. Azóta rejtett számot nem vesz fel. '


Ez a tortenet igy, ebben a formajaban garantaltan kamu. Bejovo hivasert biztosan nem szamlaztak sem 20, sem 20e forintot, kiveve ha R-beszelgetes volt, azt viszont magyarul kerdezik meg, hogy vallalja-e a koltsegeket. Ne terjeszunk hulyeseget.

2015. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%

1. Az előttem szólóknak igaza van. Ha fontos ember, előtte telefonszámot cserélünk, vagy ha elfejtjük, akkor sem rejtettről hív.


2. A logikádat követve mondhatnánk a válaszolók több mint 90%-ának álláspontja szerint, hogy minek van telefonszáma annak, aki elrejti?


Ahogy mondták előttem, tisztességes ember nem rejti a el a telefonszámát, főleg nem ha fontos, hivatalos dolog miatt hív.

2015. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Hallássérült vagyok, telefonálni nem tudok csak SMS-ezésre használom a telefonom.

(Így is hívogatnak állandóan ügynökök, van olyan app telefonhoz, hogy első kicsöngés után automatikusan letilt számokat, én oda beírok minden számot, ahonnan valaha hívtak, úgyse tudom felvenni.)

Az életem megoldom teljes egészében telefonálás nélkül, szerintem aki nem veszi fel a rejtett számot, ugyanúgy megoldja, nincs ebben semmi ördöngösség a mai technika mellett.

Sőt az igazán gazdagoknál már az a divatos, ha valakinek egyáltalán nincs is száma, ha valamit akarnak tőle, hívják a titkárnőt.

2015. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
100%

Miért kell rejtett számról hívni??? Jah mert tudja hogy ha kiírná számát,az ember fel sem venné mert rögtön látja a számból,hogy már megint egy biztosítós házaló. Az ilyeneket fel sem veszem vagy rögtön kinyomom...


Ez kb. olyan mint ha becsöngetnék hozzád de letakarnám a kémlelőnyílást... Kinyitnád szívesen az ajtót? Minek van ajtód, ha nem?

2015. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennék köteles felvenni rejtett számot? Ismerőseim tudnak rejtés nélkül írni sőt, kórházban dolgozom és az orvos is megadta a számát és képes ő is rejtés nélkül írni! Szerintem valami perverz az, aki rejtetten hív, vagy titkolja a kilétét = zaklatni akar. Ha ismeretlen számon hívnak de nem rejtik el azt felveszem, mert hátha ismerős 1 más telefonról, de aki már eleve elrejti az gyanús.

Amúgy azért van telefonom - ha már kérdezed - hogy elérjenek és fel is veszem, ha az illető is tisztességes és nem egy sunnyogó undormány aki rejtegeti magát.

2015. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem valami frusztrált telemarketinges lehet a kérdező. Nem, haver, továbbra sem fogjuk felvenni a hívásaidat. Ha oafigyeltél volna az iskolában, most lenne normális állásod, és nem abból kellene élned, hogy telefonon zaklatsz olyan embereket, akik rohadtul nem kíváncsiak rád.
2015. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Én rühellem ha rejtett vagy ismeretlen számmal hívnak.


Az esetek 99%-ban valami nem kívánt szolgáltatást akarnak rám sózni. Életbiztosítás, üzemanyag csökkentés, autó biztosítás, tököm...Erőszakosak, nyomulnak, köpni nyelni nem tudok, ha kinyomom, visszahív máskor...


Ráadásul képesek bármikor hívni, reggel 6-tól este 6-ig. Volt hogy arra keltem hogy csörög a telefon, véletlen felvettem és ilyen f..szságokkal kezdik hogy innen és onnan keresnek, meg vélemény kutatás...hát dugják fel maguknak az a véleményem.


Ha meg fontos dologban keres valaki, vagy családtag szerencsétlenkedik, az úgyis hívni fog egymás után 10x is, majd onnan tudom hogy fel kell vennem.

2015. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ahogy írják, én telefonom, enyém a döntés joga. Ha valakivel beszélni akarok, akkor annak tudom a számát, de sok esetben még ismerősnek sem veszem fel elsőre, ha épp nincs kedvem, időm, energiám beszélni.
2015. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!