Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észreveszitek ha valakinek...

Észreveszitek ha valakinek műfoga van? 3-4 db? Mi lenne a véleményetek ha észrevennétek egy 23 éves lányon?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez nyilván fogtól is függ. Anyumén pl. egyáltalán nem látszik, eleinte volt egy kicsit furcsa, mert kicsit más alakúak a műfogai, mint az igaziak voltak, de mára teljesen megszoktam és fel sem tűnik.


Egyébként nem gondolnék semmit, csak azt, hogy hát lehet, hogy nem vigyázott a fogaira fiatalon, de legalább kezdett vele valamit később. Arról nem is beszélve, hogy sok mindentől függ a fogak állapota, fontos az, hogy vigyázzunk rájuk, de közel sem csak ezen áll vagy bukik.

2015. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jó a fogorvos,nem lehet látni a külonbséget.
2015. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ma már hihetetlenül élethű implantátumok léteznek, 3D technikával tervezik meg, hogy ne lógjon ki a sorból, a színe is ugyanolyan lesz mint a több fogad színe. Aki nem tudja észre sem fogja venni.
2015. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Véleményt kérdeztél? Szimplán rástartolnék, mert nem lehet csóró a kis hölgy!
2015. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl.autóbalesetn€l tört le/ki. Porcelánpótlásom van,csavarozva,szebb,szabályosabb,mint az eredeti.
2015. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2015. okt. 23. 13:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha észrevenném: "Műfoga van."
2015. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A tied szép, engem fiatalabban sem zavart volna, már ennyi idősen is volt pár esztétikai tömésem.

De arra emlékszem, hogy húgom pityeregve mondta hogy "Már nem vagyok tökéletes.", amikor 18 évesen először egy fogát tömni kellet (szép esztétikai tömés lett).

2015. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egy szép lányt látok szép fogakkal. Kár, hogy nem látszik az egész lány a képen! Új képet kérünk ahol látszik a teljes lány, ez így lenne izgalmadabb! :-)
2015. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltűnőek, ismerősömet kirabolták és kiverték az összes első fogát, egész rendesen meg lett neki csinálva.
2015. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!