Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szülők! Ti észreveszitek ha...

Szülők! Ti észreveszitek ha gond van a gyereketekkel?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és az osztályom miatt szörnyű időszakot élek át. Én vagyok a kirekesztett, gyűlölöm őket, legszívesebben kivégezném mindet. Ezt viccen kívül mondom, olyan mérhetetlen feszültség és gyűlölet halmozódott már fel bennem. De hála a normális nevelésemnek és szerető szüleimnek, sosem lennék képes ezt megtenni. Csak kb. Naponta 20x gondolok rá. Itthon észre is veszik , kérdezik h mi a baj, válasz: "Semmi." Sosem mondok el, mert nem akarom hogy szégyelljenek és sajnálkozzanak rajtam. Csak így meg gyűlik-gyűlik a sok negatív dolog bennem. Elmondjam nekik talán? Apropo, még egy kérdés: Ti szülők mit éreznétek, ha ezt hallanátok a gyereketektől?

2015. jún. 10. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Tessék elmondani a szüleidnek,ha ilyen feszültség van benned.

Ezt ki kell beszélni, nem jó,ha magadban tartod.

2015. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Elmondjam nekik talán? "


Megis ki a fenenek mondanad el ha nem nekik?


Ha nekem mondana el a lanyom en megprobalnek segiteni neki, elso korben kibeszelni az egeszet.

2015. jún. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

itt az év vége...most válthatsz sulit ha akarsz...

miért rekesztenek ki?

2015. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azért, mert nem vagyok olyan keménykedő, egoista, falkavezér srác. Beszóltak párszor még a legelején, akkor még mindig visszavágtam valamit. Aztán egy idő után már nem is igen mondtam semmit, egyszerűen figyelmen kívül hagytam, nem törődtem vele. (az idiótákra nem éri meg rászánni az energiánkat)Elsőben még megy ez a "na, mi lesz az osztályranglétra"-kialakítás és mennek az oltások, pletykák, egymás méregetése stb. (sajnos) De hiába nem törődtem vele, akkor is folytatták. Már a külsőmmel se igen foglalkoztam, kinek mutogassam a szebbik énemet egy ilyen rossz közösségben, aki normális az úgyis elfogad. Nem is szívesen szerepeltem, mert féltem, ha rossz választ adok vagy felelek, kiröhögnek. (ez általában így is volt és jelenleg is így van) Egyre kevesebb emberrel beszéltem, egyre több ember nem vett komolyan és már semmi sem érdekel ott, gyűlölöm az egész közösséget. Ha egyszerűen hozzám se szólnának, az lenne a legjobb. És ha rossz választ mondok vagy nehezen felelek, ne csak rajtam röhögjenek, hanem a "nagyarc"-tagokon is, ha azokra kerül sor! Bezzeg az már nem megy, max az orruk alatt. Nem értem, hogy lehetnek az emberek ilyen undorítóak, valamilyen szinten el kell fogadni mindenkit. Ha nem szimpatikus, kuss legyen és hagyják békén! Ennyi. Amerikában pontosan ezért van olyan sok iskolai lövöldözés és kezdem őket megérteni, egyszerűen semmit sem tudtak tenni, féltek a megszégyenüléstől, magukba zuhantak végleg, mert annyira rájuk szálltak az oszt. társak.Tele voltak megszégyenüléssel,gyűlölettel, bosszúvággyal.De még egyszer kihangsúlyozom, hogy én ezt nem lennék képes megtenni. Csak sokszor eljátszok a gondolattal.Van kb. 1 ember az osztályban, akivel jól kijövök, de az is ellenem fordul bármikor. (de több, mint a semmi)
2015. jún. 11. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne tárold amgadban a feszültséget!! NE!!! Akkor aztán kijön belőled, és kb. olyan szintű károkat fog okozni, mint amikor a MAL tárolóiból kiömlött a vörös iszap!! (szellemi mértékben). Amikor már nagyon nem bírtam az osztálytársaim, akkor frappáns megoldásokat csinálok, hogy végre lekopjanak. pl. 5.-ben cs*sztetett egy észkombájn állandóan, meg rongálta a cuccaim, erre ledobtam az egyik dobozát a 3.-ról xDDD Vagy általában beszólogatok nekik, visszapofázok... Látni ilyenkor az arcukon a döbbenetet. Azért ne dobáld a cuccaikat, ha lehet, mert én csak 10 éves voltam amikor ezt csináltam :3
2015. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt nekem egy orvos(nem is akármilyen orvos) mondta:


Én: Doktor úr, mégis mitől alakult ki ez a betegség?

Orvos: "Ha megeszünk valamit, az(annak egy része) ugye valamilyen formában ki is jön. Namármost ugyanez van minden mással is, ha valami bemegy annak ki is kell jönnie. Itt legfőbképp a stresszre gondolok. Mondja, maga stresszes ember? Nem is kell válaszolnia, csak annyit mondok hogy ha csökkentjük a stresszt akkor csökkentjük az ilyesfajta betegségek kialakulásának valószínűségét is."

Én: Tehát ez a stresszes életmód miatt volt?

Orvos: "Tudja, ez az elmélet orvosi körökben igencsak vitatott de mivel az ÉN legjobb tudásommal és tapasztalatommal a betegeken kell segítenem ezért szerintem változtasson amíg nem késő"

2015. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!