Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok volna...

Ti mit csináltatok volna ebben a felháborító helyzetben?

Figyelt kérdés
Néhány hete utaztam a 3-as villamoson, amire felszállt két ápolatlan és erősen ittas hajléktalan. Amikor az egyikük le akart ülni velem szemben, közöltem vele, hogy ne tegye, mert oda tiszta ruhában ülnek le mások. Morogtak egy sort, erre leültek az egyik páros ülésre és felrakták a lábukat is. Ráadásul megitták a flakonos bort, a flakont meg eldobták a járművön. Nem akartam nekik menni, mert nem akartam a rendőrségen kikötni.
2015. okt. 24. 05:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod nekik menni. Jelezd a sofőrnek. Neki lehetett volna kavarni. Ha őt se érdekli akkor ez van.
2015. okt. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszosak, büdösek és ittasak voltak, ráadásul jegyük sem volt. Elkell tűrni az ilyen pofátlan viselkedést?
2015. okt. 24. 05:40
 3/6 anonim ***** válasza:
ugysincs hatasa annak ha szolsz nekik cask magadat idegesited fel vele.
2015. okt. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi probléma ellen te nem léphetsz fel! Ha valakibe belekötnek azellen igen. Koszos, büdös, ez az ő dolguk... Isznak a buszon? Nincs jegyük? Nem a hatáskörödbe tartozó dolgok.
2015. okt. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez neked felháborító?

Tudod mi az a cigány?

2015. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy sajnos itt tart a társadalom, hogy már az ilyen dolgokért sem lépünk fel. Ha kis dolog, akkor azt mondják "törődj a magad dolgával", ha nagy dolog akkor megy "úgysem tehetsz semmit".
2015. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!