Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Marilyn Manson...

Szerintetek Marilyn Manson milyen ember? Ki szereti? Mondjatok el róla mindent. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Sokan:D
2015. okt. 24. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Mindent összetör, felgyújt meg széttép. Zártosztályon lenne a helye.
2015. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Amit csinál azt jól csinálja, és nagyon jó megél belőle . De nem százas, az biztos, beteg agyilag, csak ő sikert tudott belőle kovácsolni .
2015. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Egyikőtöknek sincs joga így beszélni róla, ő a legnagyobb példaképem, nem engedem hogy szidni merjétek!!!

Ő igenis a legjobb ember, nagyon is, és elhihetitek hogy amit másik hiresztelnek róla az nem igaz.

2015. okt. 24. 19:04
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Egy beteg ember nem igazi rocker.
2015. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Te se vagy százas ha kiakadsz a negatív kritikán. Azt kérdezted mi a véleményünk,nem?
2015. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de én nagyon szeretem, és ilyeneket nem tudok róla elképzelni. Tervezem megvenni az önéletrajzi könyvét is, egyébként azt tudom hogy sok balhéja volt, de ő nagyon jó ember, én szeretem még akkoris ha igazak a pletykák róla.
2015. okt. 24. 19:23
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát szeresd..de a "jó emberség" azért nem itt kezdődik szerintem,hogy valaki polgárt pukkaszt és botrányokat csinál..De akkor írj valami rajongói klubba ott nem lesz annyi negatív kritika.
2015. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Vérintelligens üzletember. Felismerte, hogy van igény botrányhősökre, hát kreált párat, magát is beleértve, és jót röhög a pletykákon. Koncertezik, aztán hazamegy, ír, fest, macskázik, és ha smink nélkül elsétálna az utcán bármelyik ellene hőzöngő mellett, észre sem vennék. Ilyen a show-business.
2015. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nagyra becsülöm Mansont! Veletek meg irigyekkel nem foglalkozok!
2015. okt. 25. 17:43
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én szeretem a zenéjét. Az új album is nagyon jóra sikeredett. Nem ismerem közelebbről így nem tudhatom milyen ember is valójában. De én nem tartom rossz embernek. Kicsit másképpen látja a világot de ezzel nincsen semmilyen baj, és nagyon ötletes a neve. Van egyedi stílusa és nagyon jó hangja. Sikeres ember, gazdag, aki volt annyira okos, hogy polgárpukkasztással ennyi lóvét kaszáljon. Én 'tisztelem' őt és megköszönném neki, hogy ennyi jó számot tudott összehozni. És persze köszönjük meg Reznornak is, hogy el indította Mansont !

2015. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!