Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Marilyn...

Mi a véleményetek Marilyn Mansonról?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szeretni a zenéjét, de azon gondolkozom, hogy inkább nem hallgatom. Egyrészt lehet, hogy rossz hatással van rám, másrészt pedig úgy érzem ő egy rossz ember. A drogozást népszerűsíti, a gyilkosságot, az öngyilkosságot, az önzőséget, a szexmániát. Hogyan lehet egy ilyen emberből idol? A múltkor azt hallottam, hogy azért vetete ki a lengőbordáját, hogy le tudja szopni magát. Mikor megkérdezték tőle, hogy jótékonykodik-e az afrikai gyerekek részére, azt válaszolta, hogy "megengedem, hogy kiverjék". Egy szégyen ez az ember és van egy csomó pénze. Mit a véleményetek róla? Szerintetek a rockerek általában ilyen rossz emberek? Gondolom nem beteg, ha már eljutott idáig, de azért valami baja csak van, szerintetek?

2013. máj. 22. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy te is csak pletykákat hallottál róla...
2013. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert?
2013. máj. 22. 19:57
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Manson önmagában egy állat. De a mondatai és és évek óta körülötte felépített imidzs egy jól kidolgozott marketing. Erre van igény, van egy olyan kör, akinek ez bejön. És a zenéje az ő stílusában kiemelkedő. Ez nem csak a pénzről szól...

Ő ezt felvállalja és egy állat. Ettől figyelnek rá, ezért emelkedik ki, ezért is tud évek óta középpontban lenni. A


Amúgy annyira nem lehet szar ember, mert pl. Eminem dolgozott vele együtt, ami azért jelent valamit...(Eminem előélete sem éppen mesébe illő, de ő egy Isten a zenében és rengetegen felnéznek rá).

Ketté kell szedni a zenét és azt ami mögötte van.


Manson egy egyéniség...Ő megteheti azt, hogy levizel a színpadról, hogy lecumizza magát, hogy megkaphat minden nőt...Manson egy jelenség. Tőlem távol áll a stílusa és a zenéje is...


De ahogyan eladja magát, az elismerésre méltó.

2013. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szeretem ezeket a sztereotípiákat :), de őt és a zenéjét még jobban nem beszélve a festményeiről és a könyvéről. Valóban őrült egy fazon, de ilyen, ahogy a 2. válaszoló írta, megteheti. Felnéznek rá a zenészek is, főleg akik ismerik is. Általában az ilyenek mindig jót nyilatkoznak róla, legutóbb pl.: Avril Lavigne beszélt róla és a közös munkáról:

" Elég érdekes személyek szerepelnek majd az albumodon az eddig elmondottak alapján. Marilyn Manson hogyan jött a képbe?

Írtam egy dalt, aminek címe "Bad Girl". Kicsit súlyosabb a hangzása és úgy gondoltam, hogy tökéletesen passzolna hozzá a hangja, úgyhogy felkerestem. Felhívtam, hogy jöjjön át a stúdióba és nagyon tetszett neki a dalt, úgyhogy felvettük hozzá a vokálokat.

Nagyon profi volt és elképesztő munkát végzett. Nagyra értekelem őt művészként és szeretem a stílusát és tisztelem őt és amit képvisel. Úgy gondoltam nagyon király lenne ha szerepelne az albumon.

Milyen volt személyesen találkozni vele? És milyen a kapcsolatod vele?

Elég régről ismerjük egymást. 18 évesen találkoztam vele először, amikor elmentem a koncertjére és együtt lógtunk a backstageben. Nagyon okos és művészi és imádja a zenét, remek előadó, megvan a saját stílusa, ami szerintem elképesztő és... nagyon király!

Szuper koncertjei vannak és belekóstolt már a rendezésbe, a videoklipp készítésbe és a rövidfilmekbe és minden ilyesmibe, szóval ő egy nagyon kreatív személyiség."

Egyébként ha már itt tartunk jóban van Johnny Deppel és Lady Gaga-val is (bár Avril-t és Gaga-t nem igazán kedvelem, de nem ez a lényeg.)

Amúgy adakozik is, csak más irányba lsd. korábban: Damien Echols.

2013. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor lehet, hogy tévedtem. Végülis nem mindenki szereti az átlagéletet. Én sem akartam régebben. Pusztítja magát, de ez a legtöbb sztárra jellemző. Most én is találtam már egy jótékonykodását, azt hsizem egy gyerek részt vehetett a koncertjén (vokálozott), aki beteg volt, talán rákos. Pénzösszegeket is találtam, hogy adományozott. Talán csak furcsa ember, csak szereti a megdöbbentést. Na jó, ha jötékonykodik, olyan rossz nem lehet.
2013. máj. 23. 15:49
 6/18 A kérdező kommentje:

Persze, van aki megteheti, hogy lecumizza magát. XDDDDDDD

egyszer sikeres leszek, lecumizom magam én is xDDDDDD

na jó SOHA! xD

2013. máj. 23. 15:54
 7/18 anonim válasza:
92%
A bordáit nem vetette ki és még soha nem szopta le magát! ;)
2013. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"A drogozást népszerűsíti, a gyilkosságot, az öngyilkosságot, az önzőséget, a szexmániát."


Ahogy a reppelőadók általában,de ő legalább zenélni is tud. Igen,tudom,hogy nem repper,mielőtt valaki nekemjön.


"Szerintetek a rockerek általában ilyen rossz emberek?"


Általánosítás. Egy zene kedvelőit nem feltétlen az előadók alapján kell megítélni,pláne,hogy rengeteg alműfaja van ennek is és nem mindenki szereti Manson-t a rockerek/metálosok közül sem. Én sem bírom a csávót.


Ha viszont a zenéje tetszik,szerintem nyugodtan hallgasd.

2013. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
xD tudod talán van vallásos rock is? :)
2013. máj. 25. 14:05
 10/18 anonim válasza:
100%

Marilyn Manson egy érdekes ember, nem rossz értelemben. Nem beteg, csak egy kicsit elvont. Rossz hatással biztos nem lesz rád, akkor ha nem csak hallgatod amit énekel, hanem értelmezed is. :)

Sok ember esik abba a hibába, hogy mindent szó szerint veszi azt amit énekel.

Manson elég sokat énekelt, főleg a régebbi számaiban, a média ellen, a TV ellen, hogy mennyire kimossa az emberek agyát, és hogy a szülök inkább eléjük ültetik a gyereket, minthogy foglalkoznának vele, és azon nőnek, majd újabb ostoba manipulálható felnőtt lesz belőle. A "tökéletes" társadalom és a kereszténység képmutatása ellen is írt dalokat.

Én majdnem minden számát meghallgattam, és egyiknél sem emlékszem arra, hogy buzdított volna gyilkosságra, öngyilkosságra, drogozásra...stb. Ő a könyvében is leírja, hogy a drog függőket lenézi, megveti. Annak ellenére, hogy ő is drogozott (nem tudom, hogy mostanában is olyan sokat szokott mint régebben), nem függő.

A Coma White dala még arról is szól, hogy drog még jobban tönkreteheti az életed, legalábbis nekem ez jön le. http://www.youtube.com/watch?v=m0yrIkf1cC0 (a képtől nem kell megijedni ami benne van a videóban, nem azért öltözött annak mert perverz, vagy aberált lenne, hanem mert szerepet játszik, ezt úgy értem, hogy az Antichrist Superstar, a Holywood, és Mechanical Animals almbuma egy történetet mesél el, és a képen Omegának, az egyik szereplőnek öltözött.)

Egyszer sem szopta le magát, nem vetette ki a bordáit, nem vizelt a közönségre, nem is verte rájuk...ezek mind pletykák, a könyvében tisztázza is ezeket, a többi mellett. A média mutatja be rossz színben Mansont.

Ajánlom, hogy olvasd el a könyvét, az egészet, ha erős az idegzeted. Ír benne érdekes, brutális dolgokat, de látszik benne, hogy egyáltalán nem megrontani akarja a világot, sőt, felakarja ébreszteni a társadalmat kihívó viselkedésével, öltözésével...de ez a számaiból is kiderülhet, ha kicsit értelmezed őket.

Ne higgy a pletykáknak, és amit a média terjeszt róla.

A videoklippjei eléggé elvontak, minden dolognak van jelentősége benne. Eléggé színpadias, művészi ember.

Nekem se kell 100%-osan elhinni mindent, én is lehet, hogy elfogult vagyok. :) Nem rosszat akar, csak a figyelmet felkelteni a társadalmi problémák miatt.

De minél többet hallgatod, és értelmezed a zenéit, annál jobban fog kialakulni egy kép róla benned.

2013. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!