Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha felnőttként...

Nagyon gáz ha felnőttként szeretek gyerek videósokat nézni youtube-n?

Figyelt kérdés
25éves srác vagyok és csípem a tizen éves lányok videóit. Picit furának tűnik, de szívesen megnézem a mersz vagy mersz, kihívás videókat, vlogokat. Bár nem gerjedek rájuk, ám nagyon cukinak tartom őket, sokszor adok nékik videózáshoz tippeket, ötleteket. Akit bántanak a kommentelők, azokat megvédem, vigasztalom. És sajnos sokan szeretnénak barátkozni velem, de nem merem felfedni magam hogy szinte dupla annyi idős vagyok mint ők, hátha utána kerülnének vagy pedomacinak tartanának.
2015. okt. 25. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Hát elég fura...
2015. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fura, de jobb és szórakoztatóbb, mint a Tv-ben azok az agyzsibbasztó műsorok.
2015. okt. 25. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
"Szabad ország."
2015. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne fura?

Valakinek ez a természetes, másnak az, hogy éjjelente pucéran szaladgál a házban.

Ismerek olyan 38 éves felnőtt mérnök férfit aki egy chaten moderátor és szívesen beszélget a 12-20 éves emberekkel, és nem azért, mert pedo, hanem mert ő ilyen és kész.

Lehet kicsit gyerekes vagy ilyen téren, de ettől még lehetsz normális, felelősségteljes, nem olyan aki reggeltől estig a gépet nyomja és videójátékozik.

2015. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. okt. 27. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!