Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hagynátok, hogy édesanyátokat...

Hagynátok, hogy édesanyátokat vagy édesapátokat felboncolják, csak, hogy kiderüljön az igazság? (már olyan esetben amikor lehet választani)

Figyelt kérdés

Édesapám a napokban halt meg váratlanul, de erősen gyanús, hogy a mentősök gondatlansága miatt.

Én úgy voltam vele, hogy már mindegy, semmi nem hozza vissza, viszont a testvérem ragaszkodott hozzá, hogy legyen boncolás.


2015. okt. 28. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy igen, bár ugye mi számít. Mert ha a mentősök gondatlansága kiderül, az sem fogja visszahozni. De ugyanilyen logika szerint az sem, ha nem boncolják fel. Esettől is függ, hogy mire vagyok kíváncsi.
2015. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egy sima kivizsgálásra vitték volna be, tehát nem volt rosszul meg semmi.

Nehezen mozgott, mert mozgás sérült, ezért így tudtuk a legegyszerűbben bevinni a kórházba.

Úgy volt, hogy lekísérik a mentősök a mentőbe, majd mi utána viszünk mindent a kórházba.


Eltelt X idő, egyszer csak visszajött az egyik mentős, hogy sajnáljuk, de az édesapánk meghalt, .........

Próbáltuk újra éleszteni, de nem sikerült.



El

2015. okt. 28. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Neki már nem fáj, és a boncolás nyomán akár arra nem alkalmas ember kerülhet ki a mentési rendszerböl, vagy az orvosok juthatnak olyan információhoz, ami mások túlélési esélyeit javítja.

2015. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint a mentősök mondták, hogy próbálták újra éleszteni.
2015. okt. 28. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:

"Egy sima kivizsgálásra vitték volna be..." - Ez szerinted hogy lehetne a mentős hibája?

Nekem ez nagyon kamu szagú!

2015. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Már semmi nem hozza vissza, maradjon békében már ha legalább meghalt...

2015. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben igen, engedném.
2015. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Egy sima kivizsgálásra vitték volna be... - Ez szerinted hogy lehetne a mentős hibája?

Nekem ez nagyon kamu szagú!"


Mi ebben a kamu????????????????????????????????????

KI KAMUZIK?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Basszus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kimegy az ajtón az édesanyád vagy az édesapád, benned az a tudat van, hogy BIZTOS KEZEKBEN VAN, amikor utoljára láttad, semmi baja nem volt, majd kb. fél óra múlva visszajönnek a mentősök, hogy hát bocsi, de XY meghalt!!!!!!


Még ha otthon van valami és mentőt hívunk, akkor is van esély!!!!!!!!!!!


Nehogy már "szakemberek" kezében, minden felszereléssel, ez történjen!!!!!!!!!

2015. okt. 28. 20:53
 9/11 A kérdező kommentje:

A többieknek köszönöm szépen a hozzászólásokat!


Azt is szeretném, hogy az igazság kiderüljön, de édesapámat sem szeretném, ilyen dolgoknak kitenni, holott már nem érez semmit.

Annyira hirtelen és váratlanul jött az egész, hogy semmilyen tekintetben nem tudtunk rá felkészülni.


Most kicsit morbid, de soha nem beszéltünk ilyesmiről, hogy majd annak idején, ő mit szeretne, vagy hogy mondjam.

Sem ilyen tekintetben, sem temetés-hamvasztás tekintetében.

2015. okt. 28. 21:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Visszahozni nem lehet, de ha nem tudod meg mi okozta a halálát, lehet később ez zavarni fog. Én apumnál tudtuk, hogy rák miatt halt meg, de így ebben az esetben nem hagyna nyugodni a gondolat.
2015. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!