Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valakinek dolga...

Volt már valakinek dolga mostanában arab pasival?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék milyen velük, és hogy jobbak-e a fehéreknél?
2015. okt. 29. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Az arabok fehérek... Továbbá, kétlem, hogy jobbak lennének a primitív, intoleráns zsarnok vallásukkal, és a vallási fanatizmusukkal, más kultúrák lenézésével, nagyképűségükkel, és bunkó fennhéjázó, minden valós tiszteletet nélkülöző, megjátszottan kedves szájhős modorukkal.


Persze biztos vannak kivételek, de én ezt tapasztaltam.

2015. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Habár hozzáteszem nekem férfiként ez a véleményem.
2015. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ó és nem TV-ből tájékozódtam, egyetem folyamán saját magam tapasztaltam meg az arab mentalitást, külföldi diákok, valamint félvér, félarab ismerősök által
2015. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha konkrétumra vagy kiváncsi írj. Vagy ha velük kapcsolatban bármi érdekel.:)


Off: Én félvér vagyok és ateista. Mondjuk én pont az ellenkezője vagyok, amit te állítottál tisztelt válaszadó.

2015. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Félvéreknél sok múlik azért a szülőn is. Nekem is van fél-szír ismerősöm, aki teljesen normális, csak a vezetékneve árulja el. Meg van kettő nagyarcú tipikus muszlim félarab is, akiknek a mentalitása kritikán aluli.
2015. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
33%

Nem jobbak a fehéreknél, nyilván nem is rosszabbak, mindenki között van ilyen is, olyan is. Az arabok amúgy elég tiszták, tisztábbak, mint a magyarok, ismerősöm van sok, de egy közeli barátom arab, ő abszolút rendben van, nagyon rendes srác, de nyilván közöttük is van olyan, akit érdemes kerülni, volt incidensem szórakozóhelyen, hogy odajött hozzám egy, és pénzt dobált hozzám, mert sok magyar csaj ennyiért már hazamegy vele.

Szóval származás alapján nem igazán lehet lehúzni senkit, ráadásul az arab sztereotípia kifejezetten el van torzítva az eurocentrikus nézetek meg az iszlamofóbia által, szóval ismerd meg, aztán majd te eldöntöd magadnak.

2015. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két arab pasival volt mostanában "dolgom". Amúgy fehérek. Mármint a bőrük színe. Az egyiknek szinte világosabb bőre volt mint nekem, pedig én sem vagyok sötétbőrű.

És nem lehet általánosítani. Az egyik a legfigyelmesebb, legkedvesebb fiú akit valaha ismertem. A másik meg egy bunkó f_sz.

2015. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!