Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire kivitelezhető?

Mennyire kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Nos, a tervem az, hogy elszököm a legjobb barátomhoz Pécsre. Nem sok időre, csak 4 napra terveztem. Több okból kifolyólag is, de ezt most nem részletezném.

Szóval van 2O ezer forintom. A jegy innen 5k Forint, oda-vissza, a maradékot beosztom kajára, hogz ne barátnőmön élősködjek ingyen.

Elindulnék mondjuk hétfőn reggel, olyan 6-7 körül. Felérnék Pécsre délben. Ott megpróbálnék eltalálni barátnőm iskolájához, mert ő nyilván ott lesz. Mire megtalálom valószínűleg már végzett. Elmegyünk hozzá, a telefonomat otthon hagyom, hogy ne tudjanak lenyomozni. Azt a pár napot eltengetem ott, majd hazajövök.

Mennyi az esélye hogy megtalálnak, ha csak a lakásukban vagyok? Mármint értitek, nem mennék sehova, csak otthon lennék, nem lépnék be facebookra meg ilyenek.



#szökés #tinédzser #kivitelezhetőség
2015. nov. 2. 03:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Túl sok krimit nézel...

Nagyon felelőtlen vagy,mert a szüleid aggódni fognak,ha szó nélkül lelépsz,remélem ez egy kamu kérdés egyébként,nem lehetsz ennyire hülye,már ne haragudj.

Ha már mindenképpen elmész,legalább írd ki otthon hova mentél, a barátodnak pedig szólj,durva félreértések,és sértődések szoktak ilyenkor lenni,ha valaki váratlanul toppan be.

2015. nov. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A barátnőm tudja, hogy megyek. És egyébként pont az a célom, hogy a szüleim aggódjanak. Hátha észbe kapnak, hogy van egy lányuk. Felelőtlen vagyok? Hadd legyek! Nem érdekel, a következmények sem nagyon, csak el szeretnék menni.
2015. nov. 2. 04:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Inkább a szüleiddel szemben fennálló problémákat kellene orvosolni, nem újabbakat kreálni.

Gondolod az mindent megold, ha manipulálod őket?

Ne hidd.

Ez nem játék,majd, ha lesz egy gyereked,az eltűnik nyomtalanul, megtudod milyen érzés.

Gondolkozz kicsit kérlek!

Mi a bajod az ősökkel?

2015. nov. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. nov. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kerdes az hogy hany eves vagy.


Amugy a menekules nem old meg semmit. Bar ebben a kerdesben is a szokasos kamasz nagyarcusagot erzem.


Lehet neked kene eszbekapni hogy vannak szuleid.


Amugy meg a mestertervben nem szamoltal a baratnod szuleivel.

2015. nov. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hagyj üzenetet ne keressenek és nem lesz.

Have fun előre is.

2015. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet elszökés kell bizonyos problémák megoldásához( ha kommunikálni nem képesek egyre drasztikusabbnak kell lenni).

Aggódásod ne legyen cél, az negatív. Ne akarj negatívot okozni. Unlogikus.

2015. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok, barátnőm egy jó ideje egyedül él, mert már nagykorú, és a tanulmányait végzi Pécsen.

Nem lehet velük kommunikálni, ha leülök velük, normálisan elkezdek beszélni, de mindent támadásnak vesznek, pedig tényleg próbálok nagyon óvatosan, kedvesen beszélni, és inkább tanácsokat adni, mint parancsolgatni. Ezt már végső elkeseredésemben szeretném véghez vinni, sok mindennel próbálkoztam már.

De itthon konkrétan le se sz@rnak, akkor érek haza, amikor akarok, meg se kérdezik hol voltam. Volt már hogy 2 napig barátnőmnél voltam, nem szóltam egy szót se, és le se sz@rták, de amikor nem adom oda a gyakrolatomból származó pénz felét, vagy abból veszek valamit magamnak, azonnal megy a cirkusz.

2015. nov. 2. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:

A szüleid isznak?

Mármint alkoholt.

2015. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, de nem alkoholisták, nagyon ritkán nyúlnak alkoholhoz. Egyébként ügyvéd mindkettő, és csak a pénz számít nekik.
2015. nov. 2. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!