Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom (vagy mondjam...

Van egy barátom (vagy mondjam úgy hogy barátnőm) aki 224km-re lakik de talkozni szeretnénk mert nagyon szeretjük egymást! Szerintetek ez hogy lehet kivitelezhető? (13/F)

Figyelt kérdés
Noss,nagyon szeretjük egymást(barátilag) és már iszonyatosan szeretnénk egyszer talizni. Nyárra gondoltunk. De hogy? Laknak ott a közelükbe rokonaim de náluk még egyszer sem voltunk. Anyukámék tavaly mert útba esett. El vinni csak úgy nem hiszem hogy el fognak. Szerintetek? Ti mit tennétek? Ui.: Olyat nem fogadunk el hogy marad az fb és a Skype. ;) Köszi!

2014. febr. 3. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a szüleitekkel megbeszélnétek, hogy elmennétek egymáshoz mondjuk 1-1 hétre? Ehhez a lány szüleit, meg a te szüleidet kellene összehozni mondjuk egy Skype beszélgetés erejéig, és ha mindkét fél hajlandó rá, akkor meg lehet beszélni az időpontot, mondjuk a nyári szünet alatt. Eljutni egymáshoz pedig nemcsak kocsival lehet, hanem tömegközlekedéssel is, lehet, hogy át kell szállni, de 13 évesen talán már kivitelezhető a feladat :)
2014. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott aludni? :D Hát nem tudom...
2014. febr. 4. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaa, hát nem tudtam, hogy annyira nem vagytok jóban :D Akkor annyit tudtok csinálni, hogy elkéredzkedtek mindketten, egy úticélt kijelöltök valahol félúton, odáig pedig elbuszoztok/vonatoztok mindketten korán reggel, együtt töltitek a napot, felfedezitek az adott várost, aztán az utolsó busszal/vonattal mindenki megy haza. Még a tervezgetés, hogy mit fogtok ott csinálni, az is jó időtöltés :) Ahová én egyetemre járok, az 160 km innen, busszal 3 óra, szóval szerintem egy 2-3 órás utazással megoldható a találkozás, és nem megy el vele az egész napotok.

(De ha gondolod, írhatsz privátban, hogy mi az a 2 hely, hátha esetleg tudok segíteni valamit).

2014. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mióta leveleztek?

találkoztatok már? :D

2014. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk még :D ÉS kb. 1hónapja! de már.. kicsit furcsa,hogy ez majdnem olyan mint egy párkapcsolat mert becézzük egymást meg szíveket küldözget.. vagy ezt már mondtam? :D nem tudom,eddig rossz volt a gépem és nem tudtam írni,bocsi.. :/
2014. febr. 22. 08:38
 6/8 anonim ***** válasza:

életem :DDD

bocsánat, paraszt vagyok, hogy most kinevettelek titeket, de ez olyan aranyos. :) egy hónap alatt nem ismertétek meg egymást, és ha azt vesszük, hogy ilyen messze laktok, még kicsit várhatnátok, hogy azért ne legyen kidobott pénz. mármint oké, ott a tanulópénz is, hát akkor találkozzatok na.

(btw én azt mondom, két hónap múlva sehol nem lesztek, csak egy emlék lesz a csaj)

2014. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rosszul hiszed ;)
2014. febr. 24. 14:02
 8/8 anonim válasza:

4 éve xddd

Azért érdekelne hogy összejöttetek e vagy ösdzejöttetek de szétmentetek vagy tényleg 2 honappal kesobb nem is emlékeztetek egymásra😅😅😂

2018. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!