Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életközépi válság dilemmáit...

Életközépi válság dilemmáit hogy értékeljem? Hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Életközépi válságban vagyok talán, vagy nem tudom, de negyvenes éveim elején járok, minden rendben, velem, velünk, körülöttem, de valamiért mégis állóvíznek érzem. Talán mert a közhangulat ilyen most Mo.n (oktatás, eü, politika stb.) vagy mert van az az érzésem hogy ennyi, és jobb nem lesz, max csak rosszabb a hátralévőben, és hogy itt állok az életem közepén, és még úúúgy csinálnék mást. Szeretnék többet látni a világból, Európából a természetből. Szeretnék a kényelmes, rugalmas munkám helyett valami gyakorlatiast végezni, valami kézzel foghatót, valódit. Tapasztalni, menni járni. A dilemma az, hogy költözés, és teljes életfordulat, teljes váltás, vagy nyugi, és csak valahogy az anyagi szűkösség ellenére megpróbálni, menni, utazni.

2015. nov. 4. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A Couchsurfing néhány anyagi terhet levesz a lábadról, ha utazol. Van egy célod, meg is tudod fogalmazni (már ez is valami), csak félsz elindulni. Szerintem nagy levegő, és start!
2015. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!