Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újra eljött a november és...

Újra eljött a november és kikerültek a karácsonyi dolgok. Már félek bejárni az üzletekbe vagy akár kimenni az utcára. Ti mit szoktatok erre tenni?

Figyelt kérdés
Újra eljött általam legutáltabb része az évnek, mindig amikor bemegyek egy boltba látom hogy rengeteg ember a párjával, látszólag boldogan éli kis életüket. Próbálom kerülni ezeket a helyeket de amikor munkába menet jövet vagy akár csak egy szünetbe látom hogy az utcán buszon, mindenhol a párjukkal boldog emberek akkor elfog az az érzés hogy nekem miért nem adódhat meg ez. Nekem miért kell egyedül élnem folyton? Az elmúlt évek alatt végig egyedül voltam, senki nem foglalkozott velem úgy ahogy szerettem volna, soha egy jó szó se senkitől pedig én nem adtam okot erre. Most ugyan megismertem egy lányt de alig tudok vele találkozni, az elmúlt 2 hónapban egyszer se láttam. Nagyon elfoglalt de érzem hogy lehet közöttünk valami, de a távolság nagy és ez nem vigasz a jelenlegi helyzetre. Nagyon rossz érzés ez igy azzal a tudattal élni hogy idén se lesz senkid...

2015. nov. 7. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért, nyáron jobb, amikor a párok nyalják-falják egymást? Nem értem a karácsonyt miért kell a párkapcsolattal összekapcsolni. Számomra alapvetően inkább családi ünnep.
2015. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyáron is zavar persze, de nem ennyire mert ott nem nyomják a képedbe az egészet. A családi ünnep pedig annak családi csak akinek van is. Egész életemben egyedül voltam.
2015. nov. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!