Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki igy fel az erettsegi...

Mindenki igy fel az erettsegi eveben mint en?

Figyelt kérdés

Most fogok erettsegizni.

Pontosabban 2016 majusaban.

Mar meg van minek szeretnek tovabbtanulni, es az is hogy mit szeretnek duplazni felvetelnel..

e iszonyuan felek..

.

mindentol..

Attol hogy nem sikerul erettsegi, vagy hogy nem vesznek fel, vagy hogy elrontom valamit felveteli kitoltesenel es amiatt nem vesznek fel, vagy hogy valami kivetni valot talalnak 50 ora kozmunkas papiromban, es visszadobjak...

Iszonyatosan f*sok...

Jarok magyar felkeszitore pedig,( az az egyik amit duplaznek) es angolt is tanulom ( az a masik) de megis felek...


Nyugat-Magyarorszag Egyetem Apaczai csere Janos Karra tanitonak szeretnek jelentkezni.. de persze hogy ebben az evben (vagyis 2016-tol) talaltak ki azt hogy Szechenyi egyetemhez csatoljak hozza a kart..tehat ez is tok megbonyolit mindent...

nagyon felek.. tul aggodom szerintetek?

Mire gondoljak hogy ne larazzak ennyire?

19/L


2015. nov. 8. 13:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesirasi hibakert..

telefonrol irok, es ilyenkor gyorsan potyogok es nem figyelek igazan arra amit irok.

.

2015. nov. 8. 13:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly érettségiztem, nem paráztam, nyolc érettségim van, mind ötös lett, nem jártam felkészítőre, és fel is vettek :D

Ha lelkiismeretesen tanulsz és mindent megteszel, akkor nem lesz gond, nem kell parázni rajta. :)

2015. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most érettségiztem 2015-ben. Nálam biztos nem izgulsz jobban, mert én nagyon félős típus vagyok és sok vizsga előtt remegek, úgyis, ha nem készültem fel rendesen. :'D


Ne félj. Úgy állj hozzá, hogy menni fog. Mosolyogj és légy pozitív. Erős vagy, okos és ügyes. Bízz magadban. Segíteni fognak a tanárok is, de azért nem árt ha te is teszel valamit a levesbe. Ha folyamatosan tanulsz idén, akkor rendben leszel. Tudom, hogy mennyire félnek az emberek érettségin, de ne félj. Több tízezren túlélték már, és még mind itt vagyunk. :) Ami meg nem rajtad fog múlni, a papírok feldolgozása az efelvin stb., amiatt meg nem kell aggódni. Vacak a rendszer. xD Amúgy mind féltünk. Mind fostunk. De itt vagyunk. Szorítok és hajrá! ;)

2015. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most májusban érettségiztem, és eléggé rettegtem a szóbelitől, de most egyetemen rájöttem, hogy ami itt van, az sokkal keményebb lesz. Nyilván neked még az érettségi jelenti az első mérföldkövet, ezért félsz tőle, amivel nincs is baj, majd túléled, nem nehéz egyáltalán. :) Egyetemen visszagondolva majd röhögni fogsz az egészen.
2015. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

enis 2015 majusban érettségiztem. jobban féltem tőle, mint amennyire vészes volt. igazából egy sima dolgozat, aminel a feladattipusokat is tudod előre a régebbi érettségikbol.

viszont az, hogy előre duplázni akarsz, elég lutri. inkább figyelni kéne a jegyeidre is és a többi érettségire is, hogyha elszurod az egyik pontvivo érettségit, akkor még mindig legyen normális pontod a hagyományos modszerrel is.

nálunk elég sokan besultek, akik duplázni akartak.

2015. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!