Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek foglalkozzak...

Szerintetek foglalkozzak azzal, hogy a 10 éves érettségi találkozóra csak engem nem hívtak meg, mindenki mást igen?

Figyelt kérdés

A képlet szimpla: egyetlen ember nem került meghívásra: én.

Az más kérdés, hogy nem csak én nem voltam ott, de azok akik nem voltak, azokat legalább meghívták, csak nem tudtak (akartak?) elmenni.


Én viszont egyedüliként meghívást se kaptam.

Ja én tán én vagyok az egyetlen aki most, 10 év után is ott lakik, ahol az érettségi idején, így az elérhetőségem nem lehet kérdés. Engem meg lehet találni.


Az igaz, hogy anno sem én voltam „az osztály közepe” na de most 10 év múltán ezeknek a régi dolgoknak (sérelmeknek?) a világon semmi jelentőségük nem kéne legyen.

Lehet a szervező nem kedvelt engem (azt se tudom ki volt a szervező) de hát 10 éve nem is láttam, ő se engem,akárki is az-mit számít most már hogy anno kedvelt-e?


2014. jan. 21. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem mindegy már? Ha foglalkozol vele, ha nem, akkor sem lettél meghívva. Gondolom, hogy szar érzés, de ettől függetlnül hiába telt el 10 év, attól még nem feltétlen lesz mindenki 10 évvel bölcsebb. Nekem biztos pocsékul esne, de inkább tedd magad rajta túl előbb, mint uróbb, változtatni már nem tudsz ezen.
2014. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na csak azért kérdem, mert volt egy kósza ötletem, hogy kinyomozom ki volt a szervező és megkérdem mégis mi a franc volt ez?

uis egy osztálytalálkozó arról szól hogy együtt legyen a társaság. na most ha a szervezőnek nem voltam szimpi, attól még másnak az lehettem. tehát a szervező a saját érdekét helyezte a többiek elébe.

2014. jan. 21. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden ember növesztett gerincet. Mire mész avval, ha a szemedbe hazudik valamit? Vagy ez vagy a képedbe vágja, hogy mert nem csíp téged. Mindkettő az ő szegénységi bizonyítványa és neked ettől még mindig nem lesz jobb.
2014. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele szerintem,persze rosszul esett,de felejtsd el,ha megkérdeznéd az illetőt,akkor el érte a célját,-betalált-sikerült téged megbántania.
2014. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!