Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha még pénteken...

Mit tegyek, ha még pénteken pogóztam, és nagyon fáj mindenem?

Figyelt kérdés
Vegyek be valami fájdalomcsillapítót? Még megmozdulni is alig bírok. Kb. mintha agyonvertek volna.

2015. nov. 8. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiam, értelmes kikapcsolódás után kéne nézni, vagy tanulni inkább ilyen bugyuta időtöltés helyett. Nem az ilyen primkó viselkedéstől leszel valaki, vagy felnőtt korodban a kuka mellett akarsz verekedni a másik kukabúvárral a visszaválthatós sörösüvegért? Mert ezzel a mentalitással csak idáig fogod vinni az életben, ha ez a célod pogózgassál nyugodtan.
2015. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát első, baromira nincs igazad. Én sok embert ismerek aki sokra vitte, és rendszeresen pogózott. Számos mérnököt(kohász, gépész) ismerek aki ilyen volt, van aki a minisztériumban dolgozik jó beosztásban, van aki tanár lett, de olyat is tudok aki százezrekért készít weboldalakat. A pogó nem határoz meg egy embert, pont mint ahogy a zenei ízlése vagy a cipőmérete sem. A pogó egyfajta túlfokozott állapotban való energia levezetés. Érdemes elgondolkodni hogy hány rock/punk/stb. zenét hallgató embert láttál már verekedni, mert szerintem a más körben mozgók 1 százalékát sem teszi ki ez a szám.


Kérdező: semmit, ha eltört valamid menj orvoshoz. Legközelebb ésszel csináld, meg olyan helyre ne menj ahol nem állítanak fel ha elesel. Ennyit tudsz tenni.

2015. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" tanulni inkább ilyen bugyuta időtöltés helyett "


XDDDDDDDD

Mert tanulni a költők életrajzait meg a kapitalista hatalom szája íze szerint írt történelmet nem az:)


Amúgy ha eltört volna valamid akkor azt nem tudnád mozgatni , ha nincs komolyabb baj akkor nem kell szedni semmit elfog múlni :>

2015. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 lány vagyok, és nem értem miért menne tönkre az éltem 2 koncertnyi pogótól és egy kis tombolástól. Soha nem verekedem, sőt utálom az erőszakot. Na mindegy nem is értem, hogy mit akarsz ezzel mondani. Csak kétségbeesésemben írtam ki a kérdést, mert nagyon összetöröttnek éreztem magam.

Többieknek köszönöm a válaszokat. Ha érdekel, már sokkal jobban vagyok. :D

2015. nov. 8. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!