Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz/beteg dolog...

Szerintetek gáz/beteg dolog búcsúlevelet írni a hozzám közelállóknak mondjuk egy baleset esetére (fiatalon)?

Figyelt kérdés
19 vagyok és teljesen egészséges ezért félek hogy nem normális gondolat :D De arra gondoltam, hogy sok ember hal meg fiatalon mondjuk egy balesetben hirtelen, és velem is megtörténhet. Én a családom helyébe örülnék egy kis levélkének amiben még utoljára elmondok dolgokat, talán kicsit könnyebb is lenne feldolgozni gondolom. Szerintetek ez gáz lenne és inkább hagyjam? Ne értsetek félre nem vagyok depis meg nem a halálon jár az eszem csak most láttam a Csillagainkban a hibát és innen jutott eszembe meg kicsit olyan p.s. i love you-s a dolog de szerintem segítene nekik a gyászban, nekem legalábbis segítene ha én elveszítenék valakit.
2015. nov. 8. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Ennyire nem kell előre gondolkodni olyan dolgon,ami lehet meg se történik soha,főleg 19 évesen.

Ez így hülyeség, higgadj le.

Egyébként ezt hívják végrendeletnek.

2015. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell


1. Amit érzel, mondd ki és akkor nem mindent a halálod után tudnak meg, mikor már úgyis mindegy.

2. Ha az 1. pontot teljesítetted, akkor nincs már mit írnod a levélbe :D

2015. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem végrendeletről van szó, nem azt írnám hogy xy-ra hagyom a házamat... Olyasmire gondolok, hogy ha mondjuk meghalna a tesóm aki hozzám a legközelebb álló ember jelenleg, akkor én szívesen olvasnám az ő levelét arról hogy ő mit gondol erről a helyzetről, lenne egy csomó kérdésem hogy miért ő, miért ilyen fiatalon stb. és én is ezt próbálnám elmondani nekik, de nyilván ezzel nem állok most oda senki elé hogy amúgy ne aggódjatok ha meghalok mert tök boldog voltam az életemben stb.. :D
2015. nov. 8. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Én is örülnék, ha rábukkannék egy ilyen személyes emlékre.

Viszont én is feleslegesnek érzem. Ráadásul én úgy vagyok vele, hogy jobb nem kísérteni a sorsot.

Én babonás lennék ilyen szempontból, nem írnék ilyet, nehogy ezzel bevonzzam a halált.

Csak akkor írnék, ha beteg lennék és tudnám, hogy nagy valószínűséggel meg fogok halni. Bár akkor szóban is elmondhatom a gondolataimat.

2015. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg.
2015. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!