Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, nekem vagy...

Mi a véleményetek, nekem vagy a szobatársamnak volt igaza? És ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Le akartam volna feküdni aludni, amikor a szobatársam kitalálta, hogy a gépéről állathangokat fog lejátszani, amíg ő lelép valahova (másfél óra) és vissza nem jön. Mondom neki nem akarom ezt hallgatni, kapcsolja ki. A reakciója az volt, hogy röhögött, majd kiment a szobából, én meg fogtam és kikapcsoltam a hangszóróját, majd lefeküdtem aludni. Visszajött a szobába, és kérdőre vont, hogy milyen jogon nyúlok hozzá az ő gépéhez. Köpni-nyelni nem tudtam, de megmondtam neki, hogy a legközelebbi ilyennél belerúgok egyet a gépébe.
2015. nov. 9. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igazad volt.


Az ő reakciója gyerekes volt és éretlen, a bunkóságáról nem is beszélve. Figyelmen kívül hagyott téged, az igényeidet, azt az igen csak apró, nem elhanyagolandó tényt, hogy az ember (hacsak nem dolgozik) éjjel alszik, és te is aludni akartál volna.


Minden más esetben jogosan vont volna kérdőre téged, de vegyük csak számításba a dolgokat: végül is nem kutakodtál a szobájában, csak lekapcsoltad a hangszórót.


Miért?


Azért, mert neked csöndre van szükséged, és ha te a saját gépeden zenét hallgatsz, hogy elnyomja az ő állati hangjait (a gépén), az ugyan csak zaj, tehát ettől nem tudsz aludni. Ha ezt nem teszed meg, még mindig ott a költői kérdés: ugyan hogyan tudtad volna a szobájából átszűrődő hangokat figyelmen kívül hagyni, hogy aludni tudj?


Kész tények... csupán erről van szó.


Amúgy nem értek egyet veled, kedves kérdező, én nem azt mondtam volna neki, hogy a gépébe rúgok bele, hanem hogy őt verem össze, de te tudod...

2015. nov. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Basszus, EGYETEMI kollégium. Könyörgöm, 25 éves a srác.
2015. nov. 9. 00:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Basszus, ezt ELFELEJTETTED LEÍRNI.
2015. nov. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Humoros volt, meg kell hagyni :_D. Viszont nem volt joga számon kérni :) Sőt..
2015. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azért, csak egész egyszerűen nem értem, hogy egy bőven felnőtt ember hogy lehet ENNYIRE hülye.
2015. nov. 9. 00:41
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Most, hogy jobban végig gondolom, én a szobatársad helyében még áramot is vezettem volna a gépbe, hogy az illetéktelen nyúlkálók egyszer s mindenkorra megtanulják, nem illik mások cuccaihoz nyúlkálni...
2015. nov. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Először azt hittem,hogy egy 10 éves írt ki egy kérdést.Szerintem ugorjunk egyet az időben,felejtsük el ezt a kérdést,és gondolkodjunk inkább azon,hogy a szüleid mennyire neveltek téged önállóan,az életben tudsz-e egyáltalán segítség nélkül létezni,tudod-e egyáltalán milyen társadalmi problémák vannak a világban,egyáltalán vagy-e olyan élő test,ami képes gondolkodni ? Mert aki ilyen óvodás szinten van mint te,ennyi idősen,ott elég nagy gondok vannak.Na szeva.
2015. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem is értem a kérdést, minek megy valami a gépen,ha nincs ott!?

Ez érthetetlen, vagy csak unatkozol Kérdező?

2015. nov. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es.

Önállóan gondolkodik és fel is háborodott. Csak erősítést várt az igazára, ami nem bűn. Ha felbosszant egy ilyen, akkor bizony veled vannak a gondok. És a kérdés nem a "világ problémái" kategóriában indult..

2015. nov. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as.

A kérdező kérdésének konstrukciója helyes.

De röviden: Hülye szobatárs( kérdezővel egy szobában) állathangokat kapcsol a gépen heccelésből és lelép. Kérdező kikapcsolja(mert aludni szeretne), majd a szobatárs kiakad.

2015. nov. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!