Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mikor és miért jött el...

Nektek mikor és miért jött el az a pillanat, hogy drasztikus lépéseket tettetek, hogy új életet kezdjetek, olyat, amilyet szeretnétek? Milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés

Érdekelne másoknak hogyan sikerült kilépniük az addig megszokott életükből? Egyedül vagy támogatással?

Ez lehet egy munkahely feladása, kapcsolatból kilépés, külföldre költözés vagy bármi, ami veled történt.


2014. dec. 9. 14:03
 1/5 anonim válasza:
Én még csak 18 vagyok de eleg sok dolgon akartam változtatni ugy két éve ezert kimentem egy évre külföldre es megmondom őszintén nagyon jot tett. Az ilyen lehetőség azoknak nagyon hasznos akik valami pluszra, újra vágynak. Ez olyan mint hogy kiveszem egy szabadnapot es relaxalsz mert mar szukseged van rá. Nyilvan nem végleges megoldás de mint 'kezelés' nagyon jo :)
2014. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A környezetváltozás nekem is sokat adott, sosem bánom meg ezt a döntésem. :)


Várok még tapasztalatokat.

2014. dec. 9. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen volt egy otthonról elköltözés, a fővárosba, persze hazajártam rendszeresen, mostanában egyre ritkábban megyek. Támogatással.

Több, mint 1 éve kiléptem egy nem nekem való kapcsolatból, azóta sokkal felszabadultabb vagyok, határozottabb. Teljesen másfelé vagyok, mint akkor voltam.

Új sulit kezdtem most szeptemberben, jön az első vizsgaidőszak, úgyhogy most eléggé le vagyok foglalva.


21L

2014. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először azt hiszem 19 éves koromban, egészségügyi okokból. Rendszeresen voltak random hasfájásaim, a fejem is sokat fájt (ezekre természetesen ettem a fájdalomcsillapítókat), rengeteg szemetet ettem és ittam (Meki, Burgen és társai, cukros üdítők, energitalok, nasik dögivel) és csak tunyultam. Elhízni nem híztam, mert fatertól jó géneket örököltem, de plöttyedt voltam, sz-r kondiban.

Kiírtottam az életemből a szemeteket, elkezdtem sokkal több vizet inni és tornázni. Nem kell semmi extrára gondolni, fekvőtámaszokat, guggolásokat, hidakat, haserősítő gyakorlatokat csinálok.

A has- és fejfájásaim elmúltak (már csak a nehéz napokon görcsölök), sokkal jobb kondiban vagyok, nem fulladok, miután felmentem 10 lépcsőn. Az arcom is kitisztult, már nem zsíros, nem ragyás, pedig nem kenek rá bolti vackokat.

A kenceficéimre is odafigyelek azóta, bio, vegán termékeket kenek magamra.


Második ilyen alkalom idén februárban volt, akkor ott hagytam a melóhelyemet, mert az üzletvezető és a társaság is hagyott maga után sok kivetnivalót. Én igyekeztem nem belemenni a balhékba, kimaradni a szarkavarásból, de ez folyamatos belső őrlődést okozott nálam, mert nem bírom az igazságtalanságot. Magamat sosem hagytam, kiabáltam, ha kellett, de amikor a fülem hallatára X szidja Y-t Z-nek, mikor fél órával azelőtt még Y-nak szidta Z-t, akkor azért kinyílt nem egyszer a bicska a zsebemben. Kiléptem, egy héttel később kb. idegösszeroppanást kaptam és a kétévnyi sztressz akkor jött ki rajtam. Egész nap bőgtem.


Mindkét esetben egyedül döntöttem.

2014. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én még csak 18 éves vagyok de két éve eléggé összekuszálódtak a dolgok körülöttem azoval kimentem egy évre tanulni es nagyon jot tett. Jó volt egy kicsit elszabadulni mindentől

Persze tudni kell hogy ez egyáltalán nem megoldás. Es szerintem nem is szabad radikális változtatásokat tenni de ezt mindenki maga érzi. :)

2014. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!