Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyitsam, hogy jobb...

Hogyan bizonyitsam, hogy jobb vagyok?

Figyelt kérdés
Az exemmel 1honapja szakitottunk de felkerestuk egymast ujra es beszelgetunk, mint barat a barattal. Neha tesz felreerheto megjegyzeseket, mintha erezne meg valamit, am van hogy letesoz. Ugy tudom, hogy van egy uj lany akivel van valami koztuk, de En nem szeretnem elengedni ilyen konnyen. Par hete ujbol kialakultak nalam kisebb, visszafojtott erzesek. Nyilvan nem fogom lerohanni veluk, de az, hogy nap mint nap beszelunk neheziti a helyzetem, tenni szeretnek valamit ertunk. szeretnem megmutatni, hogy talan jobb vagyok, mint az a lany, megszeretnem mutatni, hogy nagyobb becsben lenne nalam, mint barkinel. Mit kene tennem? Elijeszteni nem szeretnem.
2015. nov. 9. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ösztönállati versengés, mint mindig.
2015. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2015. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Làny vagyok!
2015. nov. 10. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!