Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg jobb lenne továbblépni...

Tényleg jobb lenne továbblépni? Vagy várjak még egy kicsit hátha?

Figyelt kérdés
van egy fiú akibe első látásra beleszerettem de nem igazán történik köztünk semmilyen "olyan" kapcsolat csak haveri. Mondták nekem hogy miért nem felejtem el és keresek mást de valahogyan egyszerűen nem tudom őt elfelejteni. Szerintetek felejtsem el vagy várjak egy darabig?

2015. okt. 23. 18:24
 1/2 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele. Menj oda hozzá mikor egyedül van, köszönj neki, kérdezgesd milyen órája lesz, hogy van stb... aztán ha van fb-je akkor jelöld be, írj rá (de ne rámenősen). Ha elbeszélgettek fb-n, akkor élőben is tudni fogtok. Utána ne írj egy darabig, várjál hátha ír. Ha nem akkor kb 4 nap múlva írj megint. Ha nem keres fb-n, se élőben hagyd őt. Vagy nem érdekled, vagy nem veszi észre a közeledést:) remélem tudtam segíteni. Sok sikert:)
2015. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mire vársz? Lépni kell, vagy balra vagy jobbra...
2015. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!