Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, képesek lennétek sírni...

Fiúk, képesek lennétek sírni mások előtt?

Figyelt kérdés
Vagy egy fiúnak ezt tudnia kell visszatartani, mások nehogy meglássák?
2015. nov. 13. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer ittam egy 70°-os pálinkát. Ott szem nem maradt szárazon...és akkor inkább a fantáziádra bízom mi volt ott:D
2015. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

az egész déli partot végigsírtam vonaton. Márpedig a Máv akkor sem siette el a dolgot


23

2015. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátaim előtt igen.
2015. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szituáció kérdése, egy férfi általában erősnek kell hogy mutatkozzon, HA az a célja, hogy másokban tartsa a lelket, ha támaszt akar nyújtani másoknak. Szerintem itt nem "kemény" látszat fenntartása a lényeg, hanem hogy tudd, mikor teheted mások számára a dolgokat legalább egy kicsit könnyebbé.
2015. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Volt rá példa 1-2 alkalommal. Máskor visszatartottam, mivel mint férfi úgy éreztem nekem erősnek kell maradnom, hogy segíthessek a másikon, tartsam a lelket benne.

Szép napot!

2015. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5%

Ha valami drasztikus történik, akkor elég nehéz visszatartani. Körülbelül lehetetlenség. pl. egy családtag elvesztése

Szituáció függő.

Még, ha nem is abban az esetben vett sírásról van szó, könnycsepp szerintem elkerülhetetlen. És nem ciki kicsit sem.

Gondolom filmekben is láttál már, hogy sírtak. Kinevetted? Nem.

Tényleg nagyon szituáció kérdése. Ha meg valami nagyon összegyűlik, vagy nagyon komoly, akkor tényleg csakhogy nem lehetetlen. (illetve ember függő is)


A példát tapasztalatból mondtam. Sokáig tartottam, de egyszer elszakadt a cérna

2015. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!