Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki rálépne véletlenül...

Ha valaki rálépne véletlenül a cipőtökre a buszon, vonaton, de aztán bocsánatot kérne, mérgesek lennétek rá attól még?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem valoszinu.
2015. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Mondjuk ha falába lenne akkor lehet hogy kicsit ideges lennék!
2015. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze ha fogyatékos vagyok...

Ez komoly kérdés?? 60 IQ

2015. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert múltkor valakinek véletlenül ráléptem a cipőjére, bocsánatot kértem, de olyan megvetően nézett rám utána is
2015. okt. 28. 22:48
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Személyfüggő.

Ha egy öreg bácsi véletlen, vagy egy fiatal lány/nő, esetleg valami 11 év alatti kisgyerek akkor nem.

Ha valami csöves, dagadt állat vagy cigány akkor igen. A bocsánatkérés mit sem érne.

2015. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
vadonatúj finom kis hasított bőr cipőmre lép rá valaki a sáros bakancsával, akkor azért picit pipa lennék akkor is ha véletlen volt, de ha semmi kárt, s főképp fájdalmat nem okoz a másik ezzel a mozdulattal, akkor csak biccentek, hogy semmi.... meg hát persze véletlen van a másik is, nem tehet róla, hogy elegáns koszolható cipőben vagyok, és nyilván az sem az ő hibája ha 100 kiló, de azért az úgy fáj nekem is és a cipőnek is :D
2015. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ha a drága cipőmre lép rá akkor persze hogy ideges leszek

én sem lépkedek más cipőjére

de ha egy ezer éves elnyűtt cipő nem érdekel

2015. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha pms-em van, akkor igen, de nem az nem az ő hibája
2015. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha meglátszik a nyoma a cipőmön (mondjuk ha érzékeny anyagból van és durván összekeni, megkarcolja) akkor azért mérges lennék, de nem csinálnék belőle ügyet...Nem is feltétlenül az emberre haragudnék meg, hanem maga a helyzet, a cipőm zavarna. Nyilván nem direkt lépett rá, véletlen volt, előfordul az ilyesmi én ezt mindig megbocsátom az embereknek, főleg ha tényleg normális és ha észreveszi akkor elnézést kér miatta mert ez így abszolút korrekt. Előfordult már velem ilyen, volt aki bocsánatot sem kért vagy úgy tett mintha nem venné észre, magamban megjegyeztem, hogy ez egy csöppet bunkóság..., de amúgy ezen sem szoktam problémázni.
2015. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!